Grandhotel Pupp letos oslaví advent na Mírovém náměstí

13.11.2014 13:58

 

 

Grandhotel Pupp bude letos premiérově slavit advent na novém Mírovém náměstí před hotelem. Každou neděli od 16:00 se mohou návštěvníci těšit na hodinový program s koledami, dětskou dílnou a tradičními specialitami z kuchyně Grandhotelu Pupp.

 

Již koncem října byla vyhlášena v pořadí třetí adventní soutěž pro mateřské a základní školy v regionu na téma: Nejkrásnější / nejnápaditější vánoční ozdoba. O třetí adventní neděli budeme hlasovat pro tu nej... a o zlaté neděli 21.12. si vítězné třídy převezmou voucher na občerstvení na party k vybrané příležitosti. Nebude chybět aniVánoční bazar a veškerý výtěžek z prodeje obdrží děti z Krajského dětského domova pro děti do 3 let.

 

Krásnou atmosféru navodí sváteční koncerty. Ve středu24. prosince ve 14.30 hod. se Slavnostní sál rozezní tóny vánočního koncertu. V 18.00 hod. Vás pozveme na domácí pětichodové štědrovečerní menu a ve čtvrtek 25. prosince si nenechte ujít druhý koncert vánoční.

 

Na vánoční svátky navážev pondělí 29.12. Galavečer s tanečním programem ve Slavnostním sále a uvede hosty do víru novoročních oslav. Silvestrovská galashowv Grandhotelu Pupp garantuje bohatý program završený velkolepým půlnočním ohňostrojem. Novoroční brunch a tradiční novoroční koncert od 15.00 hod. ve Slavnostním sále Vás slavnostně uvedou do nového roku 2015. 

Zdroj: TZ Grandhotelu Pupp

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·