FK Baník Sokolov - soutěž na utkáních A mužstva

21.04.2012 00:00

Velká jarní soutěž o ceny!

 

S o k o l o v - V jarní části tohoto ročníku II. ligy si diváci, kteří navštěvují domácí zápasy FK Baník Sokolov, zvykají na novou podobu poločasové soutěže. Od následujícího utkání s Opavou, které se hraje 21. dubna, však na všechny návštěvníky zápasů Baníku čeká další soutěž. A v ní si můžete přijít na parádní ceny!

Jak již bylo zmíněno, jarní Spotřebitelská soutěž o ceny bude probíhat od 21.4. do 19.5., tedy každý domácí zápas od utkání s Opavou po zápas s Bohemians Praha. A o co půjde? Zapojení do soutěže je snadné: Účastníkem se stane každý, kdo si zakoupí vstupenku na domácí zápas Baníku, na druhou stranu napíše své jméno a příjmení, datum narození a vhodí do připraveného osudí. Útržek si ponechá pro kontrolu! Každý se může zúčastnit tolikrát, kolik vstupenek si zakoupí (třeba každý domácí zápas Baníku). Majitelé zakoupených permanentních vstupenek to mají jednodušší, jsou do soutěže zařazeni automaticky. Výherci budou vylosováni v průběhu utkání s Bohemians Praha a ceny budou předány v poločasové přestávce.

A co se soutěží? Ceny jsou následující: Horské kolo v hodnotě 8500 Kč, zapůjčení automobilu na víkend v hodnotě 6500 Kč, poukázky na sportovní aktivity, kosmetický balíček, vstupenky na koncert nebo fan předměty FK Baník Sokolov. Partnery soutěže jsou: Cyklo Maccon, Algon Plus, Golf Sokolov, Krufin, Steakbar George, Vlny music agency, Sportcentrum Hrušková a FK Baník Sokolov.

Stejně jako při poločasové soutěži platí, že chodit na domácí zápasy Baníku se prostě vyplatí! Tak zkuste své štěstí a zúčastněte se!

 

http://img5.rajce.idnes.cz/d0502/6/6132/6132597_6add00d0eaa4ab1fa2c36091adcb21ea/images/cover_sokolov05_opava.jpg

 

Autor: Lukáš Švéda


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·