FK Baník „kopal“ pro Nemocnici Sokolov

03.07.2012 13:37

Klidovou zónu pro klienty upravili na sobotní brigádě zaměstnanci nemocnice za pomoci fotbalistů FK Baník Sokolov. Za Centrálním registrem Nemocnice Sokolov tak vznikl prostor, kde mohou klienti nemocnice trávit čas v příjemném prostředí. Jedná se o další krok regionální spolupráce.

 

V nemocnici nebylo moc míst, kam mohli jít zejména hospitalizovaní pacienti takzvaně na čerstvý vzduch či se jít posadit se svou rodinou, která přišla na návštěvu. Rozhodli jsme se tedy tyto klidové zóny vybudovat. Prvním projektem byla kavárna. Na jaře letošního roku jsme se rozhodli zpřístupnit k tomuto účelu také venkovní plochy. V první fázi byl upraven terén za centrálním registrem a položena dlažba. Na sobotní brigádě byla řada na úpravu zelených ploch.

 

Kolem budovy magnetické resonance, jež financovala Sokolovská uhelná a. s., byly osázeny túje, naopak u laviček, kde mohou klienti relaxovat, budou růst rododendrony.

Ceníme si toho, že naši zaměstnanci jsou ochotni ve svém volném čase přidat ruku k dílu a vytvořit pro naše klienty i kolegy příjemné prostředí. Těší nás také zájem FK Baník, se kterým spolupracujeme na různých projektech již od ledna 2011.

 

Jsme velice rádi, že v rámci regionu vznikla spolupráce na takovéto úrovni. Nemocnice Sokolov podporuje zdraví hráčů tohoto fotbalového klubu a naopak FK Baník se s ochotou podílí na takové akci, jako je zlepšení prostředí pro klienty nemocnice.

 

http://img8.rajce.idnes.cz/d0801/6/6519/6519354_f70d601fcdfa38d4db11c9c7c6496792/images/FKBank-nemos.jpg

 

 

Petra Soukupová, tisková mluvčí Nemocnice Sokolov

Marek Kratochvíl
marketingový manažer
a trenér sportovních tříd
FK Baník Sokolov a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·