Filmový festival zaměstná i strážníky

02.07.2015 20:10

 

Stejně jako každý rok bude městská policie několik následujících dnů plně zaměstnána filmovým festivalem. Nejnáročnější bývá hlavně začátek festivalu, což letos ještě podtrhuje fakt, že se jedná o jubilejní ročník, jehož začátek bude řádně "našlapaný".

Městská posiluje běžný výkon služby se zamření na veřejný pořádek a dopravu vážící se na velké množství doprovodných akcí. V den zahájení a ukončení festivalu bude do služby veleno přes 50 strážníků, z toho 32 přímo na zajištění hlavní akce. Spolupráce s Policií ČR bude součástí každodenní služby a to nejen v rámci dnes již standardního mobilního informačního centra, které návštěvníci města získají cenné rady a mohou se na příslušníky obou policií obracet i s oznámeními.   

Během festivalu se budou strážníci věnovat veřejnému pořádku, vandalství a rušení nočního klidu. Stranou nezůstane ani doprava, především ta v klidu. Primárně budou řešeny ty nezávažnější přestupky, je však nutné počítat, že charakter života ve městě se výrazně změní. 

Strážníci upozorňují návštěvníky, aby si dávali pozor na své věci, neboť velká kumulace lidí může lákat zloděje a rovněž by neměli podcenit důsledky přehnaného požívání alkoholických nápojů. Zvlášť s ohledem na předpověď počasí. Déšť je v nedohlednu a tak lze očekávat skutečně "horký" festival.

Spolupráce s organizátory MFF je na velmi vysoké úrovni a věříme, že případné problémy spojené s pořádáním tak velké a významné akce budou operativně řešeny. 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·