FC Viktoria Plzeň - Prodej vstupenek na domácí souboj Neapolí odstartuje ve druhé polovině ledna

30.12.2012 23:51

http://img10.rajce.idnes.cz/d1003/7/7139/7139614_21c14c5025deb303d4b7e8944fcb4864/images/logo_fc.jpg?ver=2Jednadvacátého února od 21 hodin se v Doosan Areně ve Štruncových sadech rozhoří odvetný fotbalový souboj vyřazovací části Evropské ligy mezi Viktorií Plzeň a soupeřem z italské Neapole. Vstupenky na sportovní svátek si budou moct fanoušci červeno-modrých zajistit od druhé poloviny ledna. „Naším cílem je spustit předprodej s co možná největším předstihem. V tuto chvíli komunikujeme se soupeřem ohledně systému prodeje pro hostující fanoušky, sejně tak se servisní organizací prověřujeme nastavení systému pro eliminaci veškerých možných komplikací,“ řekl k aktuálnímu stavu probíhajících prací tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Jako již tradičně mají předkupní právo zajištěno majitelé všech druhů permanentních vstupenek, kteří budou mít možnost využít akci 1 + 1. K jedné zlevněné vstupence na svou permanentku si tak budou moci zakoupit další lístek za plnou cenu. „Všichni permanentkáři budou mít tentokráte k dispozici celý týden včetně víkendu, aby si mohli návštěvu Štruncových sadů naplánovat bez větších časových omezení,“ přiblížil Pillár, který zároveň potvrdil, že prodej vstupenek bude jako již tradičně možný jen a pouze na pokladnách přímo v Doosan Areně.

 

Všichni držitelé permanentních vstupenek mají garantována svá místa, případný nezlevněný lístek navíc si budou moct zvolit z volných kapacit stadionu. Fanouškům budou k dispozici opět tři cenová pásma, pro vlajkonoše domácích i hostujících fanoušků platí nejlevnější varianta. „Finančně zvýhodněni budou držitelé permanentních vstupenek. Případný druhý lístek pro svého kamaráda či známého si již však permanentkář musí zakoupit za plnou cenu. Jako již standardně bude platba možná pouze v hotovosti,“ připomněl Pillár. „Na utkání evropských pohárů není v platnosti plošná sleva pro děti do 15 let, cena vstupenek je také pro dětské návštěvníky stejná jako pro ostatní fanoušky.“

Rozsah cen se pohybuje od 600 korun na tribuny za brankami a do rohů, až po 1200 Kč za vstupenky na střed hlavní a protilehlé tribuny. Sleva pro permanentkáře se pohybuje v rozmezí 150 – 200 Kč, nejlevnější vstupenka do sektoru domácích vlajkonošů tak přijde na 450 Kč.

Podrobnější informace o startu prodeje dá klub fanouškům k dispozici v první polovině ledna, ve stejné době přislíbila Neapol dodat veškeré podrobnosti o prodeji vstupenek na úvodní duel v Itálii.

 

Ceny vstupenek

1. kategorie sektory:   C, D, E, F, 7, 8, 9, 10
2. kategorie sektory:   A, B, G, H, I, J, M, N, 6, 11
3. kategorie sektory:   1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15

Volný prodej

1 200 Kč               900 Kč                   600 Kč

Permanentkář

1 000 Kč               750 Kč                   450 Kč

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·