FC Viktoria Plzeň připravila speciální akci pro školáky

21.08.2014 17:58

 

Fotbalisty Viktorie Plzeň čeká teprve v sobotu utkání s pražskou Slávií, fanoušci si však již od středy 20. srpna budou moci zajistit vstupenky na domácí utkání s dalším celkem z hlavního města, týmem FK Dukla Praha. Lístky na duel hraný v neděli 31. srpna od 17 hodin budou k dostání jak ve fanshopu Viktorie, tak také prostřednictvím všech standardních distribučních kanálů včetně internetového prodeje přes portál Plzeňské vstupenky.  

Vedle toho však Viktoria nachystala speciální akci zacílenou na všechny děti školou povinné. Právě pro všechny školáky bude totiž den utkání s Duklou posledním odpolednem prázdnin. „Je nám jasné, že většina dětí se po dvou měsících volna příliš do školních lavic těšit nebude, o to více bychom je chtěli v Doosan Areně potěšit pohledným fotbalem i doprovodnými akcemi. Tu první mohou školáci i jejich rodiče využít právě již při nákupu vstupenky,“ říká na startu dalšího domácího prodeje tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár. Viktoria Shop nabízí v tuto chvíli bezmála 20 produktů, které by neměly chybět ve výbavě kteréhokoliv malého fanouška (viz výčet pod článkem). Každý fanoušek, který si od středy 20. srpna nakoupí právě tyto produkty v ceně nad 300 Kč, si odnese jako dárek vstupenku na utkání s Duklou Praha zdarma. „Jednat se bude o vstupenku na Rodinnou tribunu Hitrádia FM Plus, tedy do sektoru H na hlavní tribuně. Lístek zdarma si tak touto cestou mohou rodiče zajistit pro sebe, svým ratolestem pak jednoduše dokoupit speciální dětskou vstupenku do tohoto sektoru v ceně 50 Kč,“ dodává Pillár. Akce bude platit až do případného vyčerpání kapacity Rodinného sektoru.

Děti se následně na Rodinné tribuně budou moci těšit na bohatý doprovodný program včetně autogramiády jednoho z viktoriánů přímo v průběhu utkání. „Při duelu s Hradcem dokázali fanoušci Viktorie zaplnit Doosan Arenu prakticky do posledního místa. Věříme, že zápas s Duklou bude v tradici skvělé plzeňské atmosféry pokračovat,“ zakončil Pillár.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·