Farmářské trhy už v pátek

16.11.2016 13:39

 

 

V pátek 18. listopadu se v Karlových Varech uskuteční předposlední letošní farmářské trhy. Pořádá je městská společnost KV City Centrum před budovou Tržnice ve Varšavské ulici. Prodej začíná v 10 hodin a potrvá do vyprodání zásob. 

 

Sortiment farmářských trhů už bude trochu připomínat  blížící se vánoční svátky. Návštěvníci  budou moci ochutnat, ale také si objednat, různé druhy vánočního cukroví včetně tradičních perníčků, perníkových chaloupek, svícnů apod. Vlašské a lískové ořechy se objeví na u prodejců loupané i neloupané. Naposledy v tomto roce přijali pozvání zemědělci - přivezou bylinky, brambory, cibuli, česnek, jablka, hrušky a další druhy ovoce i zeleniny. 

I prodejce s rybami už bude nabízet porcované filety kapra a nebo vnitřnosti na rybí polévku. V nabídce samozřejmě budou i jiné druhy ryb chlazených, uzených a rybích salátů. Uzenáři k tradičnímu sortimentu přidají i zabijačkové pochoutky. Milovníci ovčích a kozích mléčných produktů si také přijdou na své. 

Pestrou nabídku doplní prodejci medu, koření, bylinek, kravských mléčných produktů, hub, 100% moštů, kečupů, chlazených těstovin, kachen, kuřat, krůt, pečiva, knedlíků, kávy. aj. 

Organizátoři z KV CITY CENTRUM  se budou těšit na Vaši návštěvu.  

 

Zdroj: TZ  Magistrátu města Karlovy Vary

LPP 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·