Farmářské trhy nabídnou Regionální potraviny Karlovarského kraje

13.07.2016 20:44

 

 

Hlavní roli na červencových farmářských trzích, v pátek 15. července, bude hrát sezónní zelenina a ovoce . Pěstitelé z Litoměřic přivezou do Karlových Varů pestrý sortiment  čerstvě natrhané zeleniny a ovoce nejvyšší kvality - borůvky, maliny, třešně, rybíz, meruňky, nakládačky, mrkev, kopr, cukety, rajčata, brambory, česnek, papriky, cibuli aj. 

Návštěvníci trhů budou mít poprvé příležitost ochutnat a zakoupit produkty od vítězů letošní soutěže „Regionální potravina Karlovarského kraje", které stoprocentně respektují ekologické principy udržitelnosti.

Na svých místech najdou nakupující své oblíbené prodejce medu, hub, koření, mléčných kravských, kozích a ovčích výrobků, bylinek, 100% šťáv, pečiva, sladkostí, uzenin, klobás, knedlíků, chlazených těstovin, kečupů, bylinek aj. 

Svým stálým zákazníkům se omlouvá farma s chlazenou drůbeží, která bude tentokrát chybět. Do termínu červencových trhů nedorostla kuřata. 

Farmářské trhy v před budovou Tržnice v Karlových Varech začínají v pátek 15. července v 11 hodin a potrvají do vyprodání zásob. Jejich organizátorem je městská společnost KV CITY CENTRUM. 

 

 

Zdroj: TZ   Magistrát města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·