Fanoušci Viktorie a Zbrojovky se utkají v přátelském fotbalovém zápase

21.05.2014 16:51

Následující víkend nebude mít svůj fotbalový vrchol pouze v podvečerním nedělním duelu mezi Viktorií Plzeň a Zbrojovkou Brno. Již v sobotu 24. května od 17 hodin se v tréninkovém areálu v Luční ulici utkají fanoušci obou klubů. Výjimečné fotbalové klání nabídne nejen nevšední sportovní podívanou, ale také doprovodný program včetně charitativního přesahu.

 

Spřátelené Ultras skupiny obou tradičních ligových klubů si to v sobotu odpoledne rozdají v ´tak trošku jiném zápase´. Nebude samozřejmě chybět samotných devadesát minut hry, očekávat se však dá nefalšovaná a hlasitá podpora obou fanouškovských skupin, bohaté občerstvení a v neposlední řadě také charitativní podpora dětských domovů.

 

Zástupci Ultras prosí všechny fanoušky, aby na utkání donesli fotbalové míče jakéhokoliv stáří a kvality. Ty budou následně panem Bohušem Eliášem distribuovány do dětských domovů v celé republice. Donesené míče mohou fanoušci před samotným výkopem naházet na hrací plochu, svým dílem k této iniciativě přispěje také FC Viktoria Plzeň.

 

Vstupné na utkání činí 50 Kč, děti budou mít vstup zdarma. Veškeré vybrané prostředky budou v menší míře použity na pohoštění hostů (jak to tak bývá i při obdobných návštěvách plzeňských fans v Brně), především však na choreografii, která bude součástí zápasu. V areálu bude možno si zakoupit třeba i společné triko a další předměty z produkce plzeňských Ultras.

 

Na zápas není třeba si obstarávat vstupenky předem, pokladny se otevřou zhruba hodinu před akcí přímo u vstupů do areálu v Luční. K zaparkování mohou fanoušci použít jak parkovací dům, tak také parkoviště za severní tribunou v areálu Doosan Areny. 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·