Duely z Turecka přinese Viktoria na svém Youtube profilu

19.01.2015 13:03

 

 

Atraktivní duely čekají na fotbalisty Viktorie Plzeň na tureckém soustředění. Ve slunné Antálii se svěřenci Miroslava Koubka střetnou od pondělních 17 hodin s bundesligovým Hannoverem, na stejný čas je naplánována také sobotní konfrontace s Legií Varšava. Oba duely si budou moct fanoušci Viktorie Plzeň pustit v přímém přenosu na oficiálním klubovém Youtube kanálu

„Bude se jednat o jednoduchý streamový přenos na dvě kamery, k dispozici bude také jednoduchá výsledková grafika. Na rozdíl od letních zápasů nebude součástí živý komentář, nicméně v pozápasových materiálech se samozřejmě fanoušci dočkají výpovědí trenéra i vybraných fotbalistů Viktorie. S rakouským poskytovatelem jsme během víkendu ladili veškeré detaily, ranní pondělní zkouška dopadla na výbornou. Věřím, že si fanoušci oba přenosy užijí a veškeré technické detaily klapnou na jedničku,“ okomentoval nabídku Viktorie tiskový mluvčí klubu Pavel Pillár.

Viktoriáni dorazili do Turecka během soboty, na oficiálním Youtube profilu Viktorie si fanoušci mohou prohlédnout videa z cesty, prvních tréninků i dojmů samotných viktoriánů. 

¨Zdroj: TZ Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·