Drobné střípky z výkonu MP

04.12.2012 19:22

Služba může začít pro strážníky různě. Například minulý týden sotva hlídka dokončila pravidelný dohled na přechodu u základní školy, přijala skrze operační středisko informaci o labuti, která zmateně pobíhá po Jáchymovské ulici. „Jednak blokuje dopravu a jednak ji od projíždějících vozidel hrozí nebezpečí“ zaznělo do radiostanice. Strážníkům se na místě podařilo labuť odchytnout, převézt ji a vypustit u Chebského mostu na řeku Ohři. Jak dokládá fotografie, této role se ujala něžnější polovina hlídky J.

Známá karlovarská bezdomovkyně je opět ve formě. Takto by se dalo zkráceně charakterizovat počínání bezdomovkyně, která se vrátila z měsíčního léčení. Den po svém propuštění již opět zaměstnávala karlovarské strážníky, kteří ji umístili na protialkoholní záchytnou stanici v Sokolově. Po pár dalších víkendových zákrocích následoval v krátké době druhý převoz na záchytku, tentokrát v pondělí. S trochou nadsázky lze říci, že tímto tempem bezdomovkyně nejen trhne rekord, ale strážníci projezdí do Sokolova na záchytku doslova kalhoty J.  

Dnes (4.12.2012) krátce po půlnoci si strážníci povšimli při pravidelné noční kontrole Staré Role dvojice osob, která při spatření hlídky urychleně odcházela z parkoviště před místním obchodním domem. Podezření na možné vloupání do vozidla se přímo nabízelo, proto strážníci přistoupili k zjištění totožnosti osob. Tomu však předcházela malá honička, protože muž se dal před hlídkou na útěk. Brzy byl dopaden, ale následná kontrola neprokázala žádný pokus o vloupání. Důvodem mužovo chování byl totiž fakt, že je v pátrání Policie ČR. Na rozdíl od své sestry šestadvacetiletý muž s bydlištěm na karlovarském magistrátu putoval do rukou přivolaných policistů.

 

 

Bc. Marcel Vlasák
velitel MP
 
Městská policie Karlovy Vary

 

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·