Doplňující informace k prodeji vstupenek na Fenerbahce

27.02.2013 19:55

Z důvodu velkého zájmu fanoušků Viktorie Plzeň z celé republiky a také po zohlednění bezpečnostních rizik daného utkání se vedení západočeského klubu rozhodlo upravit pravidla volného prodeje vstupenek na duel FC Viktoria Plzeň – Fenerbahce SK, který se odehraje v Doosan Areně ve Štruncových sadech ve čtvrtek 7. března.

„Prodej pro držitele permanentních vstupenek bude běžet bez jakýchkoliv změn, tzn. od středečních 13 hodin až do sobotní třetí hodiny odpolední. Úprava systému prodeje vstupenek se tak bude týkat pouze nedělního spuštění volného prodeje. Na základě obrovské poptávky fanoušků Viktorie z celého západočeského regionu i ostatních částí republiky, bezpečnostních rizik daného utkání, kdy hrozí vznik většího počtu izolovaných skupinek hostujících příznivců mezi příznivci Viktorie Plzeň, se klub po konzultaci s policií a na základě předpisů UEFA rozhodl přijmout následující opatření. V nedělním prodejním termínu od 9 do 14 hodin bude nákup dvou vstupenek umožněn pouze příznivcům s trvalým bydlištěm na území ČR. K prokázání tohoto faktu bude stačit jakýkoliv průkaz totožnosti,“ řekl k aktuálnímu opatření Viktorie tiskový mluvčí Pavel Pillár. „Prodej bez omezení, nicméně stále s horní hranicí dvou vstupenek na jednoho fanouška, se tak otevře následně od pondělních 9 hodin.“

Klub zároveň apeluje na své fanoušky, aby se nepokoušeli vstupenky prodávat dalším osobám. „Pevně věříme, že si plzeňští fanoušci rozeberou vstupenky mezi sebou a nebudeme nuceni tuto situaci řešit. Pokud bychom však tyto tendence zachytili, budeme okamžitě jednat. V případě, že bychom objevili fanoušky tureckého týmu na místech, kam si dle systému zakoupil vstupenky majitel permanentní vstupenky, bude tato permanentka s okamžitou platností zneplatněna a jejímu majiteli nebude umožněn nákup celoroční vstupenky ani kdykoliv v budoucnosti,“ doplnil Pillár.

 

Prodejní časy vstupenek na utkání s Fenerbahce SK:

Držitelé permanentních vstupenek

St 27. února                                       13 – 18

Čt 28. února – Pá 1. března         9 – 17

So 2. března                                      10 – 15

Volný prodej pro fanoušky FCVP s trvalým bydlištěm na území ČR

Ne 3. března                                     9 – 14

Volný prodej

Po 4. března - Út. 5. března        9 – 17

 

Ceny vstupenek

1. kategorie sektory:   E, F, 7, 8, 9, 10

2. kategorie sektory:   A, B, G, H, I, J, M, N, 6, 11

3. kategorie sektory:   1, 2, 3, 4, 5, 12, 13, 14, 15


Volný prodej

1 200 Kč               900 Kč                   600 Kč

 

Permanentkář

1 000 Kč               750 Kč                   450 Kč

 

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·