Doosan Škoda Power a FC Viktoria Plzeň podepsali novou smlouvu

06.05.2015 12:14

 

Již deset let trvá spojení mezi fotbalovou Viktorií Plzeň a společností Doosan Škoda Power. „V českých sportovních reáliích je takto dlouhé a úspěšné partnerství světlou výjimkou. Je pro nás obrovskou ctí i závazkem zároveň, že špičková firma svého oboru má nadále zájem spojit své jméno s naším klubem,“ řekl při podpisu nové smlouvy prezident plzeňské Viktorie, Tomáš Paclík.

V úterý odpoledne stvrdili nejvyšší zástupci obou firem generální partnerství společnosti Doosan Škoda Power na další dva roky. Součástí kontraktu je mimo jiné udržení již zažitého jména Doosan Arena pro fotbalový stadion ve Štruncových sadech. „Plzeňskou Viktorku sponzorujeme už 10 let. Je to výjimečné spojení pro podporu sportu v regionu a musím přiznat, že zároveň velmi dobrá reklama pro nás. S kladnými ohlasy se setkáváme i při obchodních jednáních, jméno Viktorie již dalece přesáhlo hranice regionu i České republiky. Těší mě, že spolupráce se vedle tradiční reklamní spolupráce rozvíjí také na poli sociální odpovědnosti, obě společnosti kooperují na množství projektů v oblasti charitativní práce. V neposlední řadě pak oceňujeme, jak pozitivně vnímají vzájemné spojení samotní zaměstnanci Doosan Škoda Power. Jsme nejen obchodními partnery, ale také hrdými fanoušky Viktorie,“ řekl při podpisu smlouvy generální ředitel Doosan Škoda Power, Jiří Šmondrk.

Podepsání smlouvy doprovázela autogramiáda hráčů, zaměstnancům generálního partnera Viktorie se podepisovali David Limberský, Pavel Horváth, Daniel Kolář, Matúš Kozáčik a Václav Procházka.

„Společnost Doosan Škoda Power stála za Viktorií i v letech, kdy Plzeň nepatřila mezi českou fotbalovou špičku. O to více si tohoto partnerství vážíme, o to více chceme udržet vysoce nastavenou laťku z minulých sezon. Pevně věřím, že v následujících měsících budeme opět prezentovat logo našeho generálního partnera také v prestižních duelech evropských pohárů. Podpis nové smlouvy o generálním partnerství je skvělou zprávou pro klub i jeho fanoušky,“ zakončil informace ze slavnostního aktu Tomáš Paclík. 

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·