Doosan Arena hlásí vyprodáno!

09.05.2013 00:00

Již více než dva dny před začátkem zápasu 27. kola mezi Viktorií Plzeň a Slavií Praha vyprodali plzeňští fanoušci kompletní kapacitu domácích sektorů Doosan Areny. „Zájem o vstupenky na předposlední domácí utkání byl enormní, poslední lístky si fanoušci rozebrali během čtvrtečního dopoledne,“ řekl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Na zápas, který může Viktorii přiblížit zisku titulu v domácí nejvyšší soutěži, tak podle předpokladů dorazí více než jedenáct tisíc fanoušků. „Jedinou možností pro početné další zájemce budou případné nevyzvednuté rezervace. V systému je jich nadále registrováno několik stovek, v drtivé většině případů jsou však fanoušky v určené době uplatňovány a zpět do prodeje se tak vstupenky vracejí spíše v počtu jednotek,“ vysvětluje Pillár. Pozornost všech fanoušků, kteří chtějí navštívit utkání se Slavií Praha, by tak měla směřovat k internetovým stránkám www.plzenskavstupenka.cz. Již nyní je jisté, že pokladny v Doosan Areně zůstanou před samotným utkáním uzavřeny. 

O pravou fotbalovou atmosféru se kromě jedenácti tisícovek fanoušků plzeňského fotbalu budou starat i příznivci celku z hlavního města, kterých na západ Čech dorazí několik stovek. Vzhledem ke zvýšeným bezpečnostním opatřením je všem návštěvníkům utkání zakázáno vnášet na stadion jakákoliv objemná zavazadla. S kufry, sportovními taškami, batohy a podobnými zavazadly nebudou fanoušci na stadion vpuštěni. Z důvodů bezpečnosti je možný vstup do sektorů P, R, S, T jen přístupovou cestou kolem severní tribuny. V žádném případě návštěvníci utkání neprojdou ke zmíněným sektorům kolem řeky směrem od Sokolovny, ani kolem sektoru V na jižní straně (prostor před sektorem hostí bude uzavřen pevným plotem).

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

 

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·