Domov pro seniory v Hranicích nabídne komfortnější bydlení

25.07.2016 21:42

 

 

 

 

Krajský Domov pro seniory v Hranicích nabídne svým obyvatelům už brzy mnohem komfortnější bydlení než dosud. Rada Karlovarského kraje dnes schválila podmínky zadávacího řízení na zhotovitele rekonstrukce zařízení. Z krajského rozpočtu půjde na akci 22 milionů korun včetně DPH.

 

„V prostoru půdy stavebníci provedou demontáž stávajícího krovu a začnou s budováním dvanácti jednolůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením, společenské místnosti a odpočinkového prostoru s kuchyňkou. Do nově vzniklého podlaží bude protažen stávající výtah a betonové schodiště. Hlavním cílem této investiční akce je zkvalitnění pobytové sociální služby. Po ukončení přestavby bude mít Domov pro seniory Hranice při zachování kapacity 54 lůžek pouze jedno a dvoulůžkové pokoje,“ uvedl náměstek hejtmana Miloslav Čermák. Stavební práce se uskuteční během roku 2017 za plného provozu domova.

 

Domov pro seniory v Hranicích je od roku 2003 příspěvkovou organizací Karlovarského kraje. Cílovou skupinou, které poskytuje své služby, jsou senioři starší 60 let převážně s těžkou až úplnou závislostí na péči jiné fyzické osoby.

 

 

Zdroj: TZ  Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·