Do závodu šílenců se registrovala první stovka běžců

07.03.2016 20:26

 

25. června 2016 se v Sokolově poběží třetí ročník Sokolovského čtvrtmaratonu. Závodníci se mohou registrovat už nyní. Zatím tak udělala víc než stovka účastníků. Závod se běží ve třech kategoriích. Hlavní trasa v délce přes 10 km vede částečně přírodou, částečně po asfaltu. Přihlásit se může až 500 lidí. Poběží se i v dětských kategoriích. Pro malé běžce jsou připravené trasy 333 a 666 metrů. Internetová registrace končí 20. června.

Podtitul „Závod šílenců“ v sobě skrývá možnost absolvovat trasu v libovolném dresu. Máme už přihlášené borce, kteří poběží v plaveckých ploutvích nebo hokejové výstroji. Fantazii se skutečně meze nekladou.

http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20160307202849_001_ls.png

„Rozhodně to stálo za to. Normálně se běhu vyhýbám, ale příště přijedu zas.
A další akce s tím spojené, fakt super!“

napsala na Facebook Sokolovského ¼ maratonu loňská účastnice Jana Hoffmannová

Registrovat se můžete na webu www.sokolovskyctvrtmaraton.cz. Startovné činí 150,- Kč. V případě volných míst bude umožněna registrace na místě za 250,- Kč. Na vámi uvedený email vám zašleme veškeré informace včetně čísla účtu pro zaslání startovného. Závodník je pokládán za registrovaného po připsání startovného na účet organizátora. Výdej startovních čísel bude 24. 6. od 18 h do 20 h a 25. 6. od 8 h do 13 h v prostorách startu (sportovní hala ISŠTE). Závodu se účastní "tempaři", kteří k sobě mají připevněný heliový balónek. Pokud se ho budete držet, víte, v jakém čase doběhnete do cíle.

 

 

 

Zdroj: TZ MDK Sokolov

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·