Do Viktorie Plzeň přestupuje talentovaný Martin Chrien

14.05.2014 11:59

Ačkoli sezóna pro Viktorii Plzeň ještě neskončila, západočeský klub hlásí první posilu. Stal se jí slovenský záložník Martin Chrien. Rodák z Banské Bystrice okusil nejvyšší slovenskou soutěž již v minulé sezóně a patří k největším překvapením letošního ročníku Corgoň ligy.

 

Osmnáctiletý Chrien podepsal v západočeském celku smlouvu na čtyři roky. „Jsem velmi rád, že se můj první přestup uskutečnil právě do Plzně, protože tréninkové prostředí je zde fantastické a stadion je velmi působivý,“podělil se o první dojmy slovenský mládežnický reprezentant do jedenadvaceti let, kde se také setkal s Patrikem Hrošovským. „Zatím jsme se spolu moc nebavili, ale věřím, že na to bude dost času v následujících dnech. Doufám, že mě tu Patrik provede a naučí mě co a jak,“ usmívá se Chrien. „Plzeň je klub evropské úrovně a na Slovensku je velmi populární i proto, že v jejím dresu startuje několik slovenských hráčů. Přestup do Plzně je pro mě důležitým krokem v kariéře,“ uzavírá autor pěti prvoligových gólů.

 

„Martin je pro nás velkým příslibem do budoucna. Patří mezi hráče, které jsme dlouhodobě sledovali, a nyní přišel čas, kdy se může výkonnostně posunout. Zaujal nás nejen výkony na hřišti, ale také příkladným chováním mimo fotbalový stadion. V letním přípravném období dostane svou šanci v prvním týmu Viktorie a pevně věřím, že uplatní zkušenosti načerpané ve slovenské nejvyšší soutěži i reprezentaci,“ říká k přestupu Martina Chriena do Viktorie generální manažer klubu Adolf Šádek.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·