Do Turecka poletí tři hráči Viktorie Plzeň

29.01.2013 16:56

Generálku pro další část kvalifikačního cyklu směřujícího k mistrovství světa 2014 konané v Brazílii absolvuje ve středu 6. února reprezentační celek České republiky. Hostit Bílkův výběr bude tým Turecka, který je ve své kvalifikační skupině aktuálně na 4. místě.

 

K přátelskému utkání byla nominována také trojice hráčů Viktorie. K Vladimíru Daridovi a Davidu Limberskému, kteří patří mezi stálice reprezentačních výběrů, se premiérově připojí Stanislav Tecl. Pro útočníka, který má zkušenosti s reprezentačním dresem mládežnických kategorií do osmnácti, devatenácti a jednadvaceti let, to bude premiérový reprezentační sraz v seniorské kategorii. „Určitě jsem to nečekal, nicméně o to příjemnější překvapení to je. Jsem rád, že pojedu s klukama z Plzně,moc se těším se setkání s kamarádem Matějem Vydrou ,“  komentuje svou nominaci Tecl.

 

Přípravný zápas reprezentace se odehraje v období, ve kterém se tým Viktorie Plzeň připravuje na jarní část sezóny na Kypru. Trojlístek reprezentantů tak bude trenéru Vrbovi chybět v posledním přípravném utkání proti polskému Slask Wroclaw. „Po dohodě s vedením národního týmu nebudou naši fotbalisté muset absolvovat přesun z Kypru do Prahy a následně do Turecka, viktoriáni tak poletí z Kyperské Larnaky přímo do místa konání reprezentačního zápasu po vlastní ose a k národnímu celku se připojí až na místě,“ přiblížil logistiku plzeňského reprezentačního tria tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Pavlu Vrbovi bude chybět vedle českého trojlístku také Michal Ďuriš, který bude součástí slovenského národního celku při přípravném duelu v Belgii. „Nikomu samozřejmě nebudeme v reprezentaci bránit, je to ocenění i naší práce. Při posledním duelu na Kypru tak alespoň dostanou víc prostoru také další hráči,“ řekl k nominacím trenér Pavel Vrba.

 

 

Jaromír Pech

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·