Do přípravy Viktorie se zapojí Lukáš Stratil

15.01.2014 00:00

Novou tvář přivítal na čtvrtečním tréninku Viktorie kouč úřadujících mistrů Dušan Uhrin. Ke kádru Viktorie se na sklonku druhého týdne přípravy připojil příbramský Lukáš Stratil. Ofenzivní fotbalista, který na konci ledna oslaví dvacáté narozeniny, odcestuje se Západočechy také na herní soustředění do Turecka.

 

„Lukáš je jedním z hráčů, které jsme v poslední době pozorně sledovali. V dresu Příbrami podával na podzim vynikající výkony. Na základě nadstandardních vztahů mezi oběma kluby jsme se dohodli na zapojení Lukáše do tréninkového procesu Viktorie. V tuto chvíli je předčasné komentovat možnosti jeho angažmá ve Štruncových sadech, stejně tak jako případnou formu působení,“ řekl na adresu ostravského odchovance generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

 

Člen reprezentační jednadvacítky absolvuje s kádrem Západočechů čtvrteční a páteční závěr domácí části přípravy, v sobotu ráno již výprava plzeňských fotbalistů zamíří do slunné Antálie. „O definitivní podobě týmu odjíždějícího do Turecka se rozhodne až během pátku, čekáme mimo jiné na výsledky vyšetření Marka Bakoše. Nicméně je pravděpodobné, že po prvním herním soustředění se bude kádr zužovat a konečný tým, který bude bojovat na jaře na třech soutěžních frontách, bude odjíždět až na únorové herní soustředění na Kypr,“ doplnil Šádek.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·