Do Plzně přichází Jan Chramosta, opačným směrem míří Michal Ďuriš

16.06.2014 09:41

Další pohyb v kádru hlásí před blížícím se startem letní přípravy plzeňská Viktoria. Na roční hostování s opcí přichází do Štruncových sadů Jan Chramosta, opačným směrem míří ve stejném transferovém formátu Michal Ďuriš. 

 

„Jan Chramosta je v našem hledáčku delší dobu, ve třiadvaceti letech se jedná nadále o velmi perspektivního fotbalistu. Přes mladý věk již odehrál více než 120 duelů v nejvyšší soutěži, zkušenosti stačil posbírat také v rámci evropských pohárů. V Mladé Boleslavi působí dlouhou dobu, pevně věříme, že změna angažmá mu pomůže k dalšímu fotbalovému růstu,“ uvedl příchod rychlonohého útočníka generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek. „Honza je technickým fotbalistou, kterému bude náš herní styl vlastní. O jeho příchod velmi stál také trenér Dušan Uhrin, který jej vedl během svého působení v Mladé Boleslavi. Příchod Jana Chramosty by měl dále zkvalitnit naší útočnou řadu,“ dodal Šádek na adresu střelce 34 ligových branek.

 

Michal Ďuriš působí ve Viktorii od roku 2010, podílel se na zisku obou mistrovských titulů a v barvách Plzně okusil Ligu mistrů i Evropskou ligu. V nejvyšší české soutěži si připsal 101 startů a vstřelil 15 branek. „Michal byl v posledních letech nedílnou součástí týmu i kabiny, po čtyřech letech však také on hledal nový impuls. Jedná se o poctivého fotbalistu, který je schopen naskočit na několika postech. Za jeho dosavadní působení ve Viktorii je mu třeba poděkovat, odvedl velmi cenné služby,“ ocenil Adolf Šádek šestadvacetiletého fotbalistu, který se do paměti plzeňských fanoušků nesmazatelně zapsal mimo jiné vyrovnávací brankou v domácím utkání s AC Milán.

 

Oba fotbalisté se budou v nových týmech hlásit již na startu letní přípravy, Jan Chramosta se tak s novými spoluhráči setká premiérově ve středu 18. června v prostorách Doosan Areny.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·