Do Plzně míří i Egon Vůch

08.12.2014 12:49

 

 

Viktoria Plzeň hlásí druhou ofenzivní posilu, také tentokráte sáhl vedoucí celek SYNOT ligy do severočeských Teplic. Smlouvu na tři a půl roku podepsal v sobotu dopoledne záložník Egon Vůch. Plzeňský rodák po dohodě obou klubů stráví jarní část nejvyšší soutěže na hostování v Teplicích. Na Stínadlech odehraje ligové jaro také kmenový Viktorián Lukáš Stratil, který míří do šestého celku tabulky na půlroční hostování.

„Egon Vůch je perspektivním fotbalistou, který však již naplno prokázal své kvality. Jedná se o rychlostní typ fotbalisty s vynikající kopací technikou, podobných hráčů je na českém fotbalovém trhu velký nedostatek. Jsme velmi rádi, že jsme se s hráčem i Teplicemi dohodli na podmínkách transferu. Jarní hostování v Teplicích bude ideální variantou pro všechny strany, pevně věříme, že Egon v dresu Teplic naváže na skvělé podzimní výkony a v plné síle se zapojí do letní přípravy Viktorie,“ řekl na adresu třiadvacetiletého fotbalisty generální manažer Adolf Šádek.

„Vracím se domů. V Plzni jsem vyrostl, hrát za Viktorku bylo mým dětským snem. Ten se mi od léta splní a udělám vše pro to, abych byl úspěšný já i klub. Teplicím budu vždy vděčný za to, že mi umožnily nakouknout do velkého fotbalu. Zároveň děkuji vedení teplického klubu za vstřícnost během jednání s Viktorií, netajil jsem se přáním vrátit se na západ Čech. Teplicím se budu chtít odvděčit během jara stoprocentními výkony, soustředím se v tuto chvíli pouze na zimní přípravu a jarní část sezony. Mohu slíbit, že na angažmá ve Viktorii začnu znovu myslet znovu až po odehrání 30. kola letošního ročníku SYNOT ligy,“ řekl po podpisu smlouvy fotbalisty s 65 ligovými starty.

Viktoria tak po pátečním podpisu smlouvy s Aidinem Mahmutovičem získala dalšího fotbalistu do ofenzivních řad. „Těší nás, že jsme se s Teplicemi a oběma hráči dohodli ještě před vánočními svátky. Je pravděpodobné, že kádr Viktorie v následujících týdnech dozná změn, nicméně nebude se jednat o žádnou masovou záležitost. Mimo jiné můžeme vyloučit spekulace směrem k zájmu Viktorie o Jana Kopice z Jablonce, jednání o tomto hráči jsme nevedli ani vést nebudeme,“ zakončil informace Adolf Šádek. 

Zdroj: FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·