Divácká euforie pokračuje!

09.11.2012 16:57

Po skvěle zvládnutém utkání Evropské ligy s Hapoelem Tel-Aviv přivítá Viktoria v neděli od 20:00 olomouckou Sigmu. V dobré formě hrající Olomouc bude chtít odvézt z Doosan Areny ligové body, Plzeňští však na své straně budou mít fantastické publikum. Na šlágr 14. kola Gambrinus ligy bylo k pátečnímu poledni vydáno více než deset tisíc vstupenek.

 „Jsme nadšení, že si fanoušci najdou cestu na stadion i v neděli večer a za očekávatelného chladného počasí. Možná to už bude znít jako klišé, ale jsme jim nesmírně vděčni, že v takovém počtu chodí jak na evropské poháry, tak na domácí ligu. Hrát před zaplněným stadionem – to je něco neuvěřitelného. Díky naším fanouškům je pro nás každé utkání svátkem,“ říká k pokračující divácké horečce kapitán viktoriánů Pavel Horváth.

Slova chvály na adresu plzeňských fanoušků přidal také Pavel Vrba. „Pro nás je to nejen odměna za odvedenou práci, ale také závazek. Naším cílem je předvádět hru, která nabídne fanouškům skvělou podívanou. Když si najdou čas zajít na stadion, chceme, aby odcházeli spokojení,“ dodává uznale trenér Viktorie.

Fanoušci stále mají šanci užít si skvělou atmosféru ve Štruncových sadech. Posledních několik set vstupenek je k dispozici přes všechny standardní prodejní kanály včetně internetového prodeje. V sobotu 10. 11. budou pokladny u vstupu do Pallovy ulice otevřeny od 10 do 15 hodin. Sobota je zároveň posledním dnem, kdy mají zájemci o 50% slevu ze vstupného možnost uplatnit kupón z regionálních Deníků. V den zápasu budou pokladny otevřeny od 12 hodin, prodej bude probíhat do začátku utkání nebo do vyčerpání kapacity Doosan Areny.

 

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

FC Viktoria Plzeň, a.s.

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·