Distribuce vstupenek na Spartu začne již v neděli

28.02.2014 00:00

Ani po obrovském úspěchu plzeňského fotbalu v podobě opětovného postupu do osmifinále Evropské ligy se zápasový kolotoč nezastavuje, na úřadující české šampiony čeká v následujících týdnech náročný program. První prověrka přijde již tuto neděli, kdy svěřenci trenéra Dušana Uhrina přivítají v domácích podmínkách celek 1. SC Znojmo. Následovat bude týden vyplněný reprezentační přestávkou, v jehož závěru pak přijde jeden z vrcholů ligového jara – souboj Viktorie Plzeň s aktuálně vedoucí Spartou. Na pražské Letné vypukne dlouho očekávaný duel v neděli 9. března od 20 hodin.

 

Viktoriáni získali od soupeře 1009 vstupenek do sektoru hostujících vlajkonošů. „Všechny tyto vstupenky budou distribuovány mezi plzeňské fanoušky. Pro potřeby sponzorů klubu či rodin hráčů bude využito několik desítek vstupenek na hlavní letenské tribuně, které si kluby vzájemně vyměňují dle platného ligového reglementu,“ nastínil základní rozdělení tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Se zástupci kotle se Viktoria domluvila na systému, v jehož rámci budou mít přednostní právo nákupu fanoušci cestující v minulém týdnu k zápasu proti Baníku Ostrava. „Tento systém vyplynul ze vzájemné dohody. Vždy jsme se snažili v rámci exponovaných venkovních zápasů zástupcům kotle vyjít vstříc. Zvolený systém, podmiňující právo zakoupení vstupenky na Spartu předchozím absolvováním nejdelšího ligového výjezdu na Baník, nám přijde jako maximálně transparentní,“ uvedl Pillár s tím, že lístků využitých těmito fanoušky bude maximálně 250. „Po vzájemné dohodě se zástupci kotle bude tento přednostní prodej oproti vstupence z Baníku probíhat již v neděli od 17 hodin do startu utkání na jedné z pokladen za severní tribunou. Vstupenku na Spartu v hodnotě 130 Kč bude moct fanoušek zakoupit naproti předložení vstupenky z kotle hostů na Bazalech. Vstupenek z Ostravy může jeden fanoušek donést více a obdržet následně odpovídající počet vstupenek na Spartu. Předem však upozorňujeme, že pro dodržení maximální transparentnosti budeme ´baníkovské´ vstupenky od fanoušků vybírat pro následnou interní kontrolu.“

 

Standardní prodej započne od pondělních 10 hodin dopoledne na pokladnách za severní tribunou. „Prodej bude v první fázi určen pouze držitelům permanentních vstupenek, na jednu permanentku si fanoušek bude moct zakoupit jednu vstupenku na Spartu v hodnotě 130 Kč. K dispozici bude pro tento prodej cca 750 vstupenek a my předpokládáme, že vyprodáno bude během několika desítek minut,“ uvedl Pillár. „Otevřeny budou 4 pokladny, jeden fanoušek bude moct vyzvednout vstupenky oproti max. 5 permanentkám. Věříme, že veškerý prodej se obejde bez jakýchkoliv problémů a především pak, že plzeňští fans vytvoří Viktorce na Letné fantastickou atmosféru,“ zakončil Pillár.

 

Pokud by vstupenky nebyly vyprodány během pondělka, bude prodej pro držitele permanentek pokračovat také v úterý. Od středy by se případně rozjel prodej pro fanoušky nedisponující permanentní vstupenkou. Jeden fanoušek by si v tom případě mohl zakoupit max. 2 vstupenky.

 

Prodej vstupenek naproti vstupence z Baníku
Ne          17 – 19 (severní pokladna)

Prodej pro držitele permanentních vstupenek
Po          10 – 17 (severní pokladna)
Út           10 – 17  (severní pokladna)

Volný prodej
St            10 – 17
Čt           10 - 17

 

Zdeněk Rataj
Projektový manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·