Děti ze základní školy v Sokolově se mohou těšit na nové sportovní vybavení

02.04.2014 10:42

Základní škola Sokolov získala první místo v soutěži „Sport školám“ v Karlovarském kraji a dostane 50 000 Kč na nákup sportovních potřeb

 

Více pohybu a sportu čeká děti ze Základní školy Sokolov z Karlovarského kraje. Ta se spolu s dalšími 22 školami z kraje zúčastnila akce „Sport školám“, kterou pořádala společnost Procter & Gamble společně se sítí prodejen Penny Market. Vítězná škola vzešla z hlasování zákazníků řetězce, které probíhalo od 10. ledna do 6. března na webových stránkách www.sportskolam.cz nebo přes sms zprávy. Zástupci obou firem předali panu řediteli a dětem ze školy šek na 50 000 Kč, které jsou určené na nákup sportovního vybavení.

 

Za všechny hlasy, které nám pomohly k vítězství, všem děkujeme. Nové vybavení přispěje k podnícení přirozených a spontánních aktivit našich dětí," říká ředitel školy Vladimír Vlček. „Naší dlouhodobou filozofií je podpora sportu mládeže. I proto jsme se rozhodli uspořádat akciSport školám“. Myslíme si, že právě na základní škole si děti získávají silné vazby ke sportu. Věříme, že si děti nové vybavení užijí a sport se stane přirozenou součástí jejich života,“ doplňuje Juraj Králik ze společnosti Procter & Gamble.  „Jsme rádi, že i díky našim zákazníkům mohou školáci z obdarovaných škol sportovat s novým sportovním vybavením“, dodává Daniel Novotný, vedoucí oddělení marketingu PENNY. Aktivity „Sport školám“ se zúčastnilo 549 škol celé České republiky. Systémem hlasování byla v každém zúčastněném kraji vybrána vítězná škola, která obdržela 50 000 Kč na nákup sportovního vybavení.

 

Michaela Bartošová
Account Manager
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·