Den otevřených dveří Krajského úřadu Karlovarského kraje

04.05.2017 15:28

 

Nenechte si ujít Den otevřených dveří Krajského úřadu Karlovarského kraje, který se uskuteční ve středu 17. května. Těšit se můžete na prohlídky úřadu a přednášky o činnosti a působnosti kraje. K dispozici bude také bezplatná právní poradna a chybět nebudou ani ukázky vybavení krajských záchranářů či silničářů.

Dopolední program určený především pro studenty začíná v 9.00 a v 10.30 hodin, odpolední program pro širokou veřejnost pak startuje ve 13.00 a ve 14.30 hodin v zastupitelském sále hlavní budovy A krajského úřadu, Závodní 353/88, Karlovy Vary. Pro návštěvníky jsou přichystány přednášky, v rámci kterých jim bude přiblížena úloha kraje a krajského úřadu a dozví se i spoustu zajímavých informací z oblasti regionálního rozvoje, sociálních služeb, kultury a cestovního ruchu.

„Rádi bychom zvýšili povědomí obyvatel o tom, jaké má kraj pravomoci a co je a není v jeho kompetencích. Zároveň chceme, aby byl krajský úřad vnímán jako otevřená instituce, která lidem poskytuje kvalitní služby. Věřím, že u nás prožijí příjemné chvíle,“ uvedla ředitelka krajského úřadu Martina Vránová.

Během akce si zájemci budou moci prohlédnout prostory krajského úřadu, do kterých se běžně nepodívají. Uvidí také techniku používanou v sanitních vozech zdravotnických záchranářů i moderní vybavení sloužící k údržbě silnic. Vynechat by neměli ani návštěvu krajské knihovny, jež si pro ně připravila navazující program. Parkování je možné v areálu krajského úřadu, kam také zajíždí linky městské hromadné dopravy č. 1 a 16 a linky veřejné linkové dopravy ve směru Cheb, Sokolov, Loket, Kynšperk nad Ohří, Bečov, Bochov a Toužim. Ke krajskému úřadu lze dojet rovněž na kole, stojany na kola jsou k dispozici před hlavní budovou A.

 

Zdroj: TZ Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·