David Štípek a Michal Krmenčík budou hostovat v nejvyšší soutěži

09.06.2014 14:00

Dva nadějní fotbalisté Viktorie Plzeň se před nadcházející sezonou Synot ligy zapojí do přípravy prvoligových klubů. David Štípek se bude hlásit v kádru nováčka nejvyšší soutěže, Hradce Králové, Michal Krmenčík bude o další prvoligové starty bojovat v pražské Dukle. 

 

„V obou případech se jedná o talentované hráče, se kterými Viktoria do budoucna počítá. V realitě současného plzeňského kádru by však pravděpodobně nedostali tolik zápasových příležitostí, herní vytíženost je přitom v jejich věku prioritou. Hradec Králové i Dukla Praha měli o naše hráče eminentní zájem, oba by měli v následující sezoně dostat výrazný prostor. V tuto chvíli dolaďujeme v obou případech varianty ročního hostování,“ komentoval situaci generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek.

 

David Štípek je plzeňským odchovancem, barvy Viktorie hájí nepřetržitě od žákovských let s výjimkou půlročního hostování v Mladé Boleslavi. V nejvyšší soutěži si do této chvíle připsal 24 zápasů a 2 branky. Cenné starty a branky si již připsal také v duelech evropských pohárů.

 

Sokolovský odchovanec Michal Krmenčík je kmenovým hráčem Viktorie od roku 2008, po působení v mládežnických týmech Plzně si vyzkoušel hostování v mateřském Sokolově, v Čáslavi a poslední půlrok poté v Baníku Ostrava. Především v tradičním slezském celku prokázal svůj potenciál, když se jedenácti starty a dvěma brankami podílel na ostravském udržení prvoligové příslušnosti.

 

Další z kmenových fotbalistů Viktorie, dvaadvacetiletý Martin Sladký, se zapojí do přípravy týmu Vysočina Jihlava. O případné formě působení univerzálního fotbalisty, který naposledy hostoval v dresu druholigového Táborska, se bude jednat v následujících týdnech.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·