David Štípek a Jan Suchan se připojí k týmu Příbrami

25.01.2016 20:34

 

 

Několik dnů před odjezdem na herní soustředění zužuje Viktoria Plzeň svůj kádr. Na Maltu již s týmem neodcestují David Štípek a Jan Suchan, oba mladíci míří na půlroční hostování do Příbrami. „Trenér chtěl oba mladé hráče vidět v tréninku i v zápasech, určitě nezklamali. Potvrdili, že jsou to perspektivní fotbalisté, ve kterých má Viktoria velkou budoucnost. V tuto chvíli by však v dresu Plzně nedostávali tolik herních příležitostí, naopak Příbram projevila o jejich návrat do týmu velký zájem. Pevně věřím, že v dresu Středočechů posbírají další cenné zkušenosti, které jim v budoucnu pomohou také při působení ve Viktorii,“ řekl k hostování obou talentovaných fotbalistů generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Ten naopak potvrdil, že další z ´příbramských ´ navrátilců, Matěj Končal, odehraje jarní část sezony ve Viktorii. „Matěj je rychlostním typem fotbalisty, šikovných leváků navíc v lize příliš neběhá. O své místo se bude muset poprat, nicméně v nabitém jarním kalendáři určitě šanci dostane.“

Příležitost okusit atmosféru prvního týmu dostanou na Maltě také dva mladíci z klubové juniorky, Petr Průcha i Lukáš Provod absolvují kompletní herní soustředění. „Potřebujeme doplnit počet hráčů na ideální tréninkové stavy, oba hráči si navíc za své výkony a fotbalovou poctivost tuto šanci zaslouží,“ řekl na adresu talentovaných odchovanců Šádek. 

 

Zdroj: FC VIktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·