Dan Kolář se podrobil operaci

08.09.2015 18:57

 

 

Zlomeninu lícní kosti si z kvalifikačního utkání s Lotyšskem přivezl Daniel Kolář. Devětadvacetiletý záložník odehrál ve vítězném duelu 54 minut, následně však po faulu domácího fotbalisty musel střídat a pozápasová vyšetření v Praze potvrdila nepříjemnou diagnózu.

„Dan se hned v pondělí podrobil operaci, která se naštěstí obešla bez komplikací. Nejbližší týden má nařízený absolutní klid, následně pod dohledem lékařů i fyzioterapeutů začne s postupným tréninkem. Do ostrého zápasu by mohl naskočit zhruba za tři až čtyři týdny, velmi pravděpodobně absolvuje minimálně první zápasy se speciálním obličejovým krytem,“ řekl ke zranění plzeňského záložníka generální manažer Viktorie Adolf Šádek.

Daniel Kolář je již v tuto chvíli domácím léčení. „Hned po souboji jsem věděl, že je zle. Na druhou stranu radost z postupu národního týmu na EURO mi ani zranění nemohlo zkazit, jedná se o fantastický úspěch. Oslavy jsem si samozřejmě moc neužil, ale nálada byla po celý zpáteční let vynikající,“ říká plzeňská opora, kterou v tuto chvíli čeká vynucená pauza. „Moc mě mrzí, že přijdu o několik zápasů Viktorky včetně úvodního duelu v Evropské lize. Zranění ale k fotbalu patří a nedělám z toho tragédii. Co nejdříve chci být zpátky na hřišti a pomoci Viktorii i národnímu týmu.“ 

 

Zdroj: TZ FC Viktoria P'lzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·