Další ze závodů RunCzech naplněn, tentokrát v Olomouci

01.05.2013 10:46

Mattoni 1/2Maraton Olomouc uzavírá dnešním dnem registraci do závodu, který se koná
22. června v podvečerních hodinách. Je však stále ještě možnost přihlásit se prostřednictvím charitativních organizací nebo do České dráhy Rodinného běhu.

Jarní sezónu RunCzech běžecké ligy uzavírá opět Mattoni 1/2Maraton Olomouc. „Kapacita 3 500 startovních čísel je již naplněna! Poslední volná čísla do závodu nabízí charitativní organizace, se kterými spolupracujeme, a to P-Centrum, Raná péče, Armáda spásy, Trend vozíčkářů, Výbor dobré vůle a RC Heřmánek.“ říká Zoran Bartek z organizačního týmu.

Další možností, jak si užít atmosféru mezinárodních závodů, je přihlásit se do České dráhy Rodinného běhu, nesoutěžního závodu pro celou rodinu s nenáročnou tratí o délce 3 km. V tomto závodě není cílem vyhrát, ale zúčastnit se, přesto na každého čeká v cíli medaile. Tento závod je vhodný pro děti a jejich rodiče, prarodiče, příbuzné, vč. dětí v kočárku.

4. ročník Mattoni 1/2Maratonu Olomouc startuje v sobotu 22. června v 19:00 hodin z Horního náměstí, České dráhy Rodinný běh o dvě hodiny dříve. Nenechte si ujít největší závod na Moravě, oceněný stříbrnou známkou kvality od Mezinárodní asociace atletických federací IAAF a přihlaste se do rodinného běhu na www.runczech.com či do hlavního závodu prostřednictvím uvedených nadací.

O závody RunCzech běžecké ligy je v letošním roce enormní zájem. Jarní sezóna nabízí z pěti závodů poslední volný závod, a to Mattoni 1/2Maraton České Budějovice, který se běží
8. června. Neváhejte tak s přihlášením, v jihočeské metropoli je posledních 550 startovních čísel! Více informací na www.runczech.com.

 

 

 

 

 

Prague International Marathon spol. s r.o. / tempo team prague s.r.o.

Veronika Honsová

PR & marketing manager

 

(MR)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·