Další městské farmářské trhy již tento pátek

20.06.2013 00:00

Zatímco do skladby sortimentu mnoha farmářských trhů v republice promluvily nedávné povodně, které spláchly většinu úrody, do nabídky těch karlovarských zasáhly jen nepatrně. Nadcházející trhy budou ochuzeny pouze o zeleninu od dodavatele z obce České Kopisty na břehu Labe, který právě vinou velké vody o většinu úrody přišel. Organizátoři karlovarských trhů ale již přemýšlejí, jak by ho mohli podpořit v jeho zoufalé situaci.

 

I tento pátek najdou návštěvníci v prostoru před městskou tržnicí zboží pěstitelů, kteří kladou důraz na vysokou kvalitu. To ostatně na základě nedávné kontroly potvrdila zpráva ředitelství Státní potravinářské a zemědělské inspekce.

 

K mání budou například čerstvá chlazená kuřata, chlazené hovězí maso z mladých zvířat ze šumavské vesničky Douhanec nebo ryby. Pro milovníky grilování budou připraveny klobásky, pro vegetariány i grilovací žampiony. Ani tentokrát nebudou chybět delikátní chlazené čerstvé těstoviny, koření, káva, sladkosti, mléčné výrobky, ovoce, zelenina, sazenice a tak dále.

 

Pro ty, kdo právě hubnou do plavek, budou v nabídce speciální bylinné směsi.

 

I tentokrát začínají městské farmářské trhy v 11 hodin a potrvají do vyčerpání zásob.

 

Helena Kyselá
Tisková mluvčí, Magistrát města Karlovy Vary

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·