Chebští střelci vezou zlato a stříbro z mistrovství žactva

22.02.2015 16:58

Zlato a stříbro vybojovali dnes v Humpolci lukostřelci chebského klubu LK ESKA Cheb na 23. Mistrovství České republiky v halové lukostřelbě žactva v Humpolci. Titul mistryně republiky v halové lukostřelbě z kladkového luku se tak na rok bude pyšnit dvanáctiletá Petra Zikmundová, když v neuvěřitelně vyrovnaném souboji porazila svojí stájovou soupeřku Zdeňku Smažíkovou. Ta navíc ukázala, že jde se vším všudy v rodinných šlépějích. Její otec Pavel Smažík totiž před patnácti lety patřil mezi republikovou špičku. A podobně je na tom i Zikmundová. O tři roky starší sestra Martina totiž loni pro Cheb vystřílela na republikovém šampionátu v terčové lukostřelbě zlato v kategorii starších žáků.

 
Ještě dva poslední výstřely před koncem eliminace totiž měly obě střelkyně tak vyrovnaný výsledek, že by si na vítězku zřejmě netroufl vsadit nikdo. Třetí příčka v na mistrovství připadla Ivě Kubatíkové z SK Rapid Praha. Celkově se závodu zůčastnilo 98 mladých střelců a pro Esku je to už druhý úspěch v řadě na halových šampionátech. Loni totiž pro Cheb titul vybojovala mistryně republiky v mladších žákyních Katrin Chaloupková.
 
 
Na snímku zleva cehsbká výprava ve složení: kapitán týmu Pavel Smažík, Katrin Chaloupková, Petra Zikmundová, Zdeňka Smažíková a Martin Poupa. 
 
LPP

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·