„Chceme v Příbrami jednoznačně bodovat,“ říká Trenér Vrba

07.10.2012 16:13

Už k sto dvacátému prvnímu utkání v Gambrinus lize vyvede Pavel Vrba své svěřence v neděli na trávník příbramského stadionu. Tím se zařadí mezi elitní pětici trenérů, kteří s jedním týmem dokázali v historii odehrát takovou porci utkání. To ale Pavel Vrba s úsměvem odbývá: „dokud nebudu na bedně, tak mě to nezajímá,“ směje se.

V neděli ho totiž čeká další z řady těžkých zápasů. Ještě před ním však musí spolu se svými hráči zvládnout poměrně nabitý program. V sobotu odpoledne máme předzápasový trénink. Do Příbrami jedeme až v den utkání, ale předtím máme ještě takové krátké soustředění a rozcvičení v Plzni, odpočinek, společný oběd a potom až odjezd do Příbrami,“ dává nahlédnout do předzápasové přípravy Pavel Vrba.

Viktorka má Příbrami co vracet. V posledním utkání v Příbrami Viktorka prohrála a trenér Vrba si na ten duel moc dobře pamatuje. „Prohrávali jsme tam rychle 2:0, potom jsme sice dokázali zkorigovat na 2:1, ale znovu už se nám obranu Příbrami překonat nepodařilo, takže doufejme, že tentokrát k tomu přistoupíme tak, že nebudeme nic dohánět, ale naopak si nějaký náskok vytvoříme.“ S výjimkou posledního vzájemného zápasu, kdy Viktorka rozstřílela Příbram v Doosan aréně 5:0, jsou však vzájemné zápasy spíš vyrovnanou záležitostí. Příbram představuje vždy nepříjemného soupeře, se kterým se viktoriáni často trápí. V letošní sezóně jsou sice zatím až na poslední příčce, ale o to více lační po bodech. Ty ale samozřejmě chtějí i viktoriáni. „Momentálně jsme v situaci, kdy musíme v Příbrami bodovat, protože jsme ztratili doma se Slováckem a určitě se chceme udržet v kontaktu na přední příčky,“ říká rozhodně trenér Vrba.

Před nedělním utkáním visí otazník nad zdravotním stavem kapitána Pavla Horvátha, kterého jeho zdravotní stav nepustil do čtvrtečního zápasu v Madridu. „Zdravotní stav Pavla Horvátha se víceméně mění každým dnem. Někdy to vypadá, že už by to mohlo být v pořádku, potom jde Pavel trénovat, vydrží celý trénink a druhý den má zase nějaké problémy, takže u něho je to trošku komplikovanější. Hledáme ten důvod, proč to tak je, ale nemyslím si, že by to bylo z nějakého přetížení, co se týče trénování, spíše to je možná nedoléčení nějakého zranění,“ vysvětluje trenér na závěr.

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·