České házenkářky v čele, muži stále stoprocentní

27.06.2012 13:40

Také druhý hrací den akademického MS přinesl drtivá vítězství českých výběrů! Ženy si tak zajistily účast v boji o medailová umístění.

 

Výběr trenéra Bašného své soupeřky doslova zdecimoval také v druhém utkání na šampionátu. Přestože jej nejdůležitější zápasy ještě čekají, vzhledem k hernímu systému turnaje a počtu účastníků by byl případný návrat bez medailí nejspíše zklamáním. V zápase proti Chilankám se radovalo z minimálně dvou vstřelených branek všech dvanáct hráček v poli, a Česky se čtyřmi body a úctyhodným skóre 101:25 vedou průběžnou tabulku ženské části MS. Jak již ale bylo řečeno nejdůležitější zápasy mají české házenkářky před sebou. Hned aktuální proti Rumunkám napoví více o skutečné síle našich hráček, neboť podle všeho do boje o medaile zasáhne čtveřice Rumunsko, Polsko (vzájemný souboj těchto států pro sebe pětibrankovým rozdílem získaly Rumunky), ČR a Brazílie, pro kterou hraje také domácí prostředí.

 

Česká republika – Chile 49:14 (22:6)
Sestava ČR a branky: Raníková, Doláková - Černá 9, Chrenková 6, Salčáková 5, Ručková, Stellnerová , Luzumová a Crhová po 4, Knedlíková, Štěrbová a Poznarová po 3, Keclíková a
Selucká 2

 

Roli favoritů bezezbytku naplnili i čeští vysokoškoláci. S Kuvajtem si poradili rozdílem 25 branek a dočasně předstihli Poláky na čele této skupiny.

Česká republika – Kuvajt 43:18 (19:8)
Sestava ČR a branky: Petržala, Suchý, Vinkelhofer 9, Vančo a Jurka 7, Kastner a Mika 5, Večeřa 3, Mráz, Krupa a Petrovský po 2, Hanisch 1, Kolomazník, Tesař

Z prvních dvou hracích dnů šampionátu tak české celky získaly plný počet osmi bodů při celkovém skóre 182:63!


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·