Celoroční fotografická soutěž města láká amatéry i profesionály

30.03.2012 16:38

Velký zájem mezi fotografy amatéry i profesionály vyvolala soutěž „Plzeň říká: Sýýýr“. Ukázala to její první část zaměřená na zimní Plzeň. Porota hodnotila bezmála 250 fotografií od 125 autorů.

 

Přestože měli porotci vybrat deset snímků, nakonec se rozhodli zveřejnit jich šestnáct. Podle náměstkyně primátora Evy Herinkové, která je zároveň členkou poroty, se autorům na fotografiích podařilo zachytit nezvyklé nálady, mnohé z nich originálně řeší zadané téma.

 

O konečném pořadí fotografií rozhodnou svým hlasováním návštěvníci webových stránek města (www.plzen.eu). Mohou hlasovat do konce dubna. Autor fotografie s nejvíce hlasy obdrží finanční odměnu. Věcný dar získají fotografové na druhé a třetí pozici.

Město vyhlásilo soutěž na začátku letošního roku s cílem získat neobvyklé záběry a obohatit tak vlastní fotobanku. „Pro nás je cenná také celá řada snímků, které se ve zveřejněné fotogalerii neobjevily. V případě, že se nám budou hodit do připravovaných prezentačních materiálů, určitě budeme kontaktovat jejich autory, abychom s nimi dojednali podmínky využití,“ uvádí Zuzana Smotlachová, vedoucí odboru prezentace a marketingu.

Další kolo tentokrát na téma „Jarní Plzeň“ již odstartovalo. Zájemci mohou své snímky posílat až do konce května prostřednictvím elektronického formuláře na webových stránkách města.


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·