Business snídaně Regionální hospodářské komory Plzeňského kraje s hejtmanem

06.03.2012 23:10

Plzeň, 6. 3. 2012 – Business snídaně Regionální hospodářské komory Plzeňského kraje s hejtmanem se dnes uskutečnila v hotelu Gold Fish v Plzni  za účasti členů RHK PK a podnikatelské veřejnosti.

 

Snídani už tradičně pořádala Regionální hospodářská komora Plzeňského kraje (RHK PK). Tentokrát byl hlavním hostem hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec. Smyslem těchto setkání je propojit soukromý podnikatelský sektor s veřejným a poskytnout prostor pro vzájemnou výměnu informací. Tématem setkání byly plánované investice v Plzeňském kraji. Přítomní podnikatelé měli možnost na toto téma s hejtmanem diskutovat.

„Přítomné zajímá rozvoj regionu, zaměstnanost, finance čerpané z fondů EU a další témata. Avizoval jsem zde vznik tzv.odborné komise právní a legislativní při Plzeňském kraji a pozval jsem zástupce podnikatelské veřejnosti do této komise. Ta by měla být složena z odborníků z oblasti práva a legislativy pro případ na legislativní návrhy kraje. Podnikatelé sem pak přenesou konkrétní zkušenosti a problémy k řešení, “ říká k setkání hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec.

Během setkání byl například zmíněn projekt plánované Západočeské galerie, na který se v současné době nedaří získat prostředky, projekt stavby nového mostu na Jateční, projekt Západní okruh Plzně či problém financování zdravotnictví v Plzeňském kraji. Na závěr hejtman zdůraznil potřebu stability a jasného výhledu pro podnikatelskou veřejnost.

 

Petra Jarošová, tisková mluvčí PK      

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·