Budeme se soustředit pouze na naše výkony, má v plánu Dušan Uhrin

17.01.2014 00:00

Trenér plzeňské Viktorie Dušan Uhrin má před sebou první zahraniční soustředění v barvách západočeského kubu. Společně se svými svěřenci odletí v sobotu 18. ledna přímým spojem z německého Norimberku do turecké Antálie.

 

Plzeňský celek se tak přesune do teplot pohybujících se okolo hranice 20 °C. „V Turecku začínáme třetí týden přípravy. Čeká nás z poloviny herní a z poloviny fyzická příprava. Veškeré činnosti se ale budou odehrávat na hřišti. Musíme se ale soustředit také na některé taktické záležitosti, protože nás prověří tři kvalitní soupeři,“ říká Dušan Uhrin. „Jsem rád, že před soustředěním je zdravotní stav kádru nadále dobrý. Marián Čišovský se vyléčil ze své nemoci, Michal Ďuriš začal včera trénovat po zranění. Oba by měli být pro soustředění připraveni,“ prozrazuje Uhrin. Aktuální ligoví mistři se postupně utkají s týmy FK Amkar Perm, FK AtlantasKlaipeda a AdmiraWacker. „V těchto zápasech se budeme soustředit hlavně sami na sebe, nikoliv na soupeře. Hned ze začátku nás čeká Amkar Perm, který figuruje v horních patrech tabulky ruské ligy a určitě nás dobře prověří. Samozřejmě ve všech třech utkání nechceme prohrát ale naopak přivézt dobré výsledky,“ neskrývá odhodlání trenér Viktorie.

 

Celek ze západu Čech do slunného Turecka odlétá po dvou týdnech domácí přípravy. „Jsme spokojeni s tím, že se nikdo nijak závažně nezranil. To, co jsme měli natrénovat, jsme natrénovali. Jediný drobný problém nastal u Ďuriše s Bakošem, kteří měli zdravotní komplikace, ale během tureckého soustředění by už měli naplno trénovat,“ zhodnotil dosavadní průběh zimní přestávky Dušan Uhrin.

 

Na soustředění do Antálie odletí kompletní kádr Viktorie včetně Lukáše Stratila, který se do přípravy Západočechů zapojil ve čtvrtek 16. ledna. Doma naopak zůstávají Mladen Veselinovič s Ondřejem Chocholouškem, kteří se zapojí do přípravy juniorského týmu.

 

Kádr Viktorie pro soustředění v Turecku:

Brankáři: Matúš Kozáčik, Petr Bolek, Roman Pavlík

Obránci: Radim Řezník, František Rajtoral, Roman Hubník, Marián Čišovský, Václav Procházka, Lukáš Hejda, David Limberský

Záložníci: Milan Petržela, Pavel Horváth, Tomáš Hořava, David Štípek, Daniel Kolář, Michal Ďuriš, Jan Kovařík, Marek Hanousek, Patrik Hrošovský, Matěj Končal

Útočníci: Stanislav Tecl, Marek Bakoš, Tomáš Wágner, Lukáš Stratil

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·