Bude trenér Baníku čepovat pivo fanouškům? Rozhodnou získané body

21.03.2014 00:00

Před trenérem Baníku Ostrava Františkem Komňackým stojí nesnadný úkol. Musí se svým týmem v posledních deseti zápasech získat alespoň 14 bodů. Jen tak vyhraje sázku, kterou uzavřel před domácím zápasem Baníku s AC Sparta Praha s Radomírem Šlechtou, zástupcem Radegastu, který je oficiálním pivem klubu. Pokud by tým ostravského lodivoda na dohodnutou metu nedosáhl, vyrazí František Komňacký čepovat pivo Radegast fanouškům do některé z ostravských hospod. V opačném případě čeká Radomíra Šlechtu úklid šatny baníkovského áčka.

http://www.prazdroj.cz/data/web/novinky-a-tiskove-zpravy/foto-sazka-radomir-lechta-a-frantisek-komnacky.jpg

„Cíl v podobě 14 bodů je ambiciózní, ale dosažitelný, a proto jsem s touto sázkou souhlasil. Je v zájmu a silách našeho týmu tyto body uhrát,“ řekl rozhodně trenér FC Baník Ostrava František Komňacký a dodal, že s případným naplněním sázky nebude mít problém: „Co jsem slíbil, to samozřejmě splním. Určitě ale zvážím, zda se o práci nepodělím i s některými hráči.“

Sázka trenéra Baníku se zástupcem Radegastu už je před poslední třetinou fotbalové soutěže tradicí. V loňském roce uhrál Baník 7 bodů a naplnění sázky vzali na sebe hráči Baníku.

 

Kateřina Krásová
Plzeňský Prazdroj
(MC)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·