BIOTRONIK podpoří plzeňské indiány i v další sezóně

26.05.2016 13:25

      

Společnost Biotronik je již několik let jedním z nejvýznamnějších partnerů HC Škoda Plzeň.  Smlouvu o prodloužení spolupráce i na další extraligovou sezónu podepsal dnes na tiskové konferenci ředitel společnosti Biotronik Praha s.r.o. Petr Větrovský a generální manažer hokejového klubu HC Škoda Plzeň Martin Straka.

Také plzeňský zimní stadion ponese dál název Home Monitoring Aréna, Biotronik využil opce na další hokejovou sezónu. Home Monitoring je jeden z klíčových produktů společnosti Biotronik a pomáhá zachraňovat pacienty se srdečním selháním po celém světě.

 „Vážíme si partnerství s firmou Biotronik a děkujeme za dlouhodobou podporu, která se v uplynulé sezóně promítla do výborných výsledků našeho mladého týmu. Věřím, že do Home Monitoring Arény přijde i v další sezóně velký počet našich fanoušků,“ uvedl Martin Straka, generální manažer hokejového klubu HC Škoda Plzeň.

„Biotronik jako sponzor vstoupil do hokejového klubu v roce 2012, tedy před sezónou, kdy se Plzeň stala po několika neúspěšných pokusech mistrem extraligy. Nicméně od začátku jsme vnímali naši podporu jako dlouhodobou záležitost a postupem času ji navyšovali. Proto jsme rovněž vypomohli v loňském roce klubu ve chvíli, kdy tehdejší sponzor Arény svou spolupráci s klubem ukončil. Využitím opce chceme pomoci klubu zopakovat úspěšnou loňskou sezónu a třeba se i dočkat opět mistrovského titulu,“ říká Dr. Petr Větrovský, ředitel společnosti BIOTRONIK Praha s.r.o.

 

 

Zdroj: TZ společnosti Biotronik 

LPP

 

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·