Bezpečnostní pokyny pro utkání se Šachtarem Doněck

18.02.2014 00:00

Již ve čtvrtek se v plzeňské Doosan Areně půjde znovu na fotbal. Ostrou premiéru v roce 2014 zažije stadion ve Štruncových sadech při utkání se Šachtarem Doněck. S fotbalovým svátkem je ovšem spojeno několik bezpečnostních zásad a doporučení.

 

Stadion se pro návštěvníky v den zápasu otevírá v 19:30 hodin. Vzhledem k předpokládané návštěvě přesahující jedenáct tisíc fanoušků se doporučuje včasný příchod na stadion, který snižuje riziko dlouhého čekání u vstupů do stadionu. Z bezpečnostních důvodů bude venkovní prostor před vchodem do sektoru hostů ohrazen a nebude možné volně procházet kolem celého stadionu. Na jižní straně stadionu bude umožněn vstup pouze ke vchodu do sektoru V. Do ostatních sektorů je možný příchod pouze směrem od parkoviště v blízkosti severní tribuny stadionu. V prostoru u sektoru hostí se nachází jediná přístupová cesta pro fanoušky z Ukrajiny. Vzhledem k možnému konfliktu s příznivci Šachtaru se domácím fanouškům doporučuje omezit pohyb v těchto místech pouze na dobu nezbytně nutnou k přesunu ke svému sektoru.

 

Po dohodě s Policií České republiky bude od 18:00 z důvodu bezpečnosti uzavřena lávka pro pěší z pivovaru směrem ke stadionu. Rovněž bude po celý den utkání vyblokována kompletně celá kapacita parkovacího domu „Rychtářka“ a parkování nebude možné ani na parkovišti před Střediskem volného času v Pallově ul. („Dům dětí“).

 

„Drtivá většina těchto opatření byla uplatněna také při podzimních duelech Ligy mistrů, věříme, že fanoušci již mají ´pohárový´ systém pevně zajetý. Cílem naší organizaci je především pozitivní zážitek pro všechny návštěvníky vyprodané Doosan Areny, dodržováním popsaných doporučení mohou fanoušci minimalizovat jakékoliv možné problémy či nepříjemné časové prodlevy,“ uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

 

Mgr. Pavel Pillár
PR manažer

(MC)


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·