Bezpečnostní pokyny pro utkání s Petrolulem Ploješť

05.08.2014 20:56

Viktoria Plzeň se připravuje na náročnou odvetu 3. předkola Evropské ligy s Petrolulem Ploješť, z úvodního utkání v Rumunsku si Západočeši přivezli remízu 1:1. Vstupenky na čtvrteční zápas jsou stále v prodeji na pokladnách DoosanAreny, více zde. S blížícím se utkáním je spojeno také několik bezpečnostních zásad a doporučení.

Stadion se pro návštěvníky v den zápasu otevírá devadesát minut před úvodním výkopem, tedy v 18:30 hodin. Vzhledem k předpokládané návštěvě kolem deseti tisíc fanoušků se doporučuje včasný příchod na stadion, který snižuje riziko dlouhého čekání u vstupů do stadionu. Z bezpečnostních důvodů bude venkovní prostor před vchodem do sektoru hostů ohrazen a nebude možné volně procházet kolem celého stadionu. Na jižní straně stadionu bude umožněn vstup pouze ke vchodu do sektoru V. Do ostatních sektorů je možný příchod pouze směrem od parkoviště v blízkosti severní tribuny stadionu. V prostoru u sektoru hostí se nachází jediná přístupová cesta pro fanoušky z Rumunska, kterých dorazí kolem stovky. Vzhledem k možnému konfliktu s příznivci Ploješti se domácím fanouškům doporučuje omezit pohyb v těchto místech pouze na dobu nezbytně nutnou k přesunu ke svému sektoru.

„Drtivá většina těchto opatření byla uplatněna také při podzimních duelech Ligy mistrů a jarních zápasech Evropské ligy, věříme, že fanoušci již mají ´pohárový´ systém pevně zajetý. Cílem naší organizace je především pozitivní zážitek pro všechny návštěvníky DoosanAreny, dodržováním popsaných doporučení mohou fanoušci minimalizovat jakékoliv možné problémy či nepříjemné časové prodlevy,“ uvedl tiskový mluvčí Viktorie Pavel Pillár.

Oproti většině minulých evropských zápasů budou moct fanoušci využít parkovací dům „Rychtářka“. Viktoria ani partneři UEFA totiž nevyčerpají kapacitu parkoviště, a tak budou zbývající místa uvolněna pro příznivce západočeského týmu.

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·