Běžce povzbudí ojedinělá aplikace

18.06.2014 16:56

Unikátní způsob fandění zažijí účastníci ½Maratonu Olomouc. Každý zájemce může nahrát povzbuzující video vzkaz pro svého běžce. Ten pak bude přehrán na velkoplošné obrazovce právě v okamžiku, kdy tudy bude probíhat závodník, kterému je určen. Moderní možnost, jak fandit svým rodinným příslušníkům či přátelům připravil hlavní partner závodu Birell ve spolupráci se společností Volkswagen. Zatímco fandící aplikace osvěží mysl běžců, v cíli účastníci ½Maratonu osvěží i své tělo. Každý běžec totiž obdrží plechovku s nealko osvěžujícím nápojem Birell Zázvor.

http://www.prazdroj.cz/cache/img/f9/--data--web--novinky-a-tiskove-zpravy--aktivace-birell-2.fitbox.x430.y500.r0.q85.nr1.me2.jpg

Fandící aplikace byla poprvé představena na pražském Maratonu. Olomouc je druhým místem, kde ji budou moci účastníci běžeckého závodu zažít. „Aplikace měla velký ohlas, a proto jsme se rozhodli ji přivést také do Olomouce. Lidé budou moci povzbudit své blízké, které budou čekat přibližně poslední tři kilometry závodu. Pro většinu z nich bude velkým překvapením, když se na obří obrazovce objeví jejich kamarád či partner,“ řekl marketingový manažer značky Birell Luděk Baumruk. O správné načasování přehrání vzkazu se postará čip, který má na těle připevněn každý závodník.

Vzkazy pro konkrétní závodníky budou moci zájemci nahrát v ½Maratonském Expu v pátek a sobotu. Více informací je uvedeno na stránkách www.fandimemaratoncum.cz.

 

O tom, jak aplikace funguje, se můžete přesvědčit zde.

 
Kateřina Krásová
Plzeňský Prazdroj
(MC)

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Techničtí studenti a SOČ
Truhlařina je voňavá práce
Učíme žáky to, co zaměstnavatelé vyžadují
Druhý největší zpracovatel kuřecího masa
Sázka na krásu a dokonalost

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·