Ašská ulice v Chebu je už plně v provozu

26.09.2016 12:10

 

 

 

Od 25. září mohou řidiči v Chebu bez omezení projíždět zrekonstruovanou Ašskou ulicí v Chebu. Zatímco v první etapě prací oprava během léta značně zkomplikovala situaci v dopravě, po dohodě náměstka hejtmana Jakuba Pánika se zhotovitelem se podařilo domluvit urychlení prací do konce září. Nakonec stavebníci dokončení opravy ještě o týden zkrátili.

„Jsem rád, že dohodu firma skutečně dodržela. Původně totiž rekonstrukce měla trvat do 16. října, ale omezení způsobovalo zácpy v centru města, proto jsem inicioval zkrácení druhé etapy prací o skoro o polovinu původního času. Děkuji dodavateli a všem, kteří pracovali na uspíšení opravy. Dnes se po Ašské jezdí ve všech pruzích, pouze se dokončuje vodorovné značení na komunikaci,“ uvedl Jakub Pánik.

V letních měsících ochromily dopravu na Chebsku opravy silnic na příjezdu do města a v jeho ulicích. Kraj proto urychleně začal řešit omezení na příjezdu od Sokolova, kde nechávalo silnici D6 opravit Ředitelství silnic a dálnic. Výsledkem bylo okamžité otevření sjezdu z D6 ve směru na Cheb a zlepšení situace. Navíc se podařilo urychlit i opravy Ašské ulice, které řídí Krajská správa a údržba silnic. Náročná rekonstrukce skončila celkem o tři týdny dříve, než se původně předpokládalo.

Zdroj: TZ  Krajského úřadu Karlovarského kraje

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·