Alkohol za volantem, pokolikáté už?

23.11.2015 13:23

 

Strážníci městské policie provádějí pravidelné kontroly v okolí diskotéky Brooklyn ve Staré Roli. Během jedné z nich zaznamenali neosvětlené vozidlo, kterému při jízdě několikrát zhasnul motor. Jak bývá v těchto případech často  pravidlem, na vině je řidič pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky. Případ se stal tuto sobotu v půl páté ráno

Hlídka tedy pomocí výstražného světla a nápisu STOP vyzvala řidiče k zastavení, načež nereagoval a to ani poté, kdy hlídka přidala ke světelnému i zvukový výstražný signál. Při snaze vozidlo předjet se řidič v nadále neosvětleném vozidle pokusil služební vozidlo blokovat a riskantní jízdou strážníkům ujet. Těm se nakonec podařilo vozidlo zastavit, aniž by došlo ke škodě na zdraví či majetku.

Důvodem počínání dvojice mužů nebylo nic jiného, než požití alkoholu. Zřejmě si neuvědomovali, že svým jednání mohou napáchat mnohem více škody, Čtyřiadvacetiletý řidič z Božíčan nadýchal 1,89 promile, jednadvacetiletý spolujezdec z Nové Role se činil ještě o trochu více. Oba muži vzhledem k aktivnímu odporu skončili s pouty na rukách a následně i v policejní cele. 

 

Zdroj: TZ MP Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·