Aleš Matějů zahájí přípravu s Plzní, Suchan míří na do Příbrami

15.06.2015 19:59

 

Viktoria Plzeň hlásí na startu letní přípravy další změnu v kádru. Do přípravy ligového mistra se zapojí Aleš Matějů,druhý z dvojice příbramských mladíků Jan Suchan odchází na hostování do míst, kde fotbalově vyrostl.

Aleš Matějů začne trénovat na západě Čech. Rozený levý obránce Matějů může hrát, například jako v posledním ligovém utkání v sezóně 2014/2015, i na pravé straně obranné řady. „Aleš dostane v přípravě stejnou šanci jako ostatní hráči a je jen na něm, jak se o svou příležitost popere. Rozhodně v něm vidíme hráče s velkou perspektivou,“ říká generální manažer Viktorie Plzeň Adolf Šádek.

Devatenáctiletý záložník Suchan se bude na startu přípravy hlásit v Příbrami. „Vzhledem k vysoké konkurenci v záložní řadě Viktorie zvýšené aktuálním příchodem Tomáše Kučery z Jihlavy jsme se po vzájemné dohodě s hráčem rozhodli pro formu hostování v jiném prvoligovém klubu. Věřím, že v Příbrami bude mít Jan Suchan ideální podmínky k dalšímu fotbalovému rozvoji. Jeho výkony budeme pečlivě sledovat,“ uzavírá Šádek.

 

Zdroj: TZ FC Viktoria Plzeň

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·