Advent, Vánoce a Silvestr v Grandhotelu Pupp

27.11.2015 11:16
 
Již na tuto neděli připadne letošní první adventní setkání. Program před Grandhotelem Pupp každé nedělní odpoledne od 16:00 do 17:00 hod. zpříjemní např. Drum Band Františka Zemana z Ostrova, děti pod vedením Heleny Kadeřábkové Tašnerové, dětská dílna a samozřejmě nebudou chybět tradiční speciality z kuchyně Grandhotelu Pupp.
Vánoční soutěž pro mateřské a základní školy v regionu byla vyhlášena na téma: nejhezčí vánoční stromek. Spolu s partnerem - společností Lázeňské lesy Karlovy Vary vyhlásí Grandhotel Pupp o zlaté adventní neděli 20.12. její vítěze. Na poslední advent zveme všechny, kteří chtějí přispět díky Vánočnímu bazaru nemocnému šestiletému Jindříškovi z Nové Role.
Slavnostní sál rozezní sváteční koncerty: ve středu 24. prosince ve 14.30 hod. a ve čtvrtek 25. prosince si nenechte ujít druhý koncert vánoční od 15.00 hod. Kouzelný Štědrý večer ve Slavnostním sále nabídne vychutnat si nejen pětichodové menu ovoněné nezapomenutelnou domácí atmosférou svátečního servisu, ale také skvělá vína a samozřejmě hladivé tóny harfy.
http://www.foto.oko24.info/vydano/2016_1/20151127111902_001_ls.png
Ani letos nezapomeneme na klienty Armády spásy v Karlových Varech, pro které připraví tým Grandhotelu Pupp vánoční večeři.
Sváteční dění pokračuje v úterý 29.12. Galavečerem ve Slavnostním sále, který uvede hosty do víru novoročních oslav. Silvestrovská galashow v Grandhotelu Pupp předvede bohatý program, završený velkolepým novoročním ohňostrojem. Nezbytná procházka po lázeňské promenádě a tradiční novoroční koncert od 15.00 hodin Vás naladí do nového roku 2016.
 
 
 
Zdroj: TZ Grandhotelu Pupp

LPP
 
 
 

Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Žáci školy pomáhají v čase adventním
Česká firma s dlouholetou tradicí
s dlouholetou tradicí
Kouzelné Vánoce s Českou sítí
 

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·