Advent v Karlových Varech má charitativní rozměr

12.12.2014 11:03

 

V Karlových Varech budou v sobotu zahájeny dvě charitativní sbírky, které jsou součástí probíhajícího programu adventních slavností.

Od 13. do 21. prosince bude možné v Dětských vánočních dílnách instalovaných na třídě TGM zanechat vánoční dárky pro psy umístěné v Útulku pro psy Karlovy Vary. Darovat lze nepoškozená balení granulí a konzerv pro psy a neplněné deky, které poslouží během chladných zimních měsíců.

Druhým charitativním projektem bude sbírka Vánoce pro SOS Sluníčko, zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc. Dětské zimní oblečení (pro všechny věkové kategorie), dětskou obuv a přezůvky (pro všechny věkové kategorie), pláštěnky, tepláky, pyžama, punčocháče (pro děti od cca čtyř let) a jakékoli oblečení pro teenagery je možné čisté (vyprané) nosit na všechny pobočky Městské knihovny Karlovy Vary v termínu od 13. do 19. prosince. (Adresy poboček Městské knihovny Karlovy Vary a jejich provozní dobu najdou zájemci na www.mestskaknihovnakv.cz.)

 

Andělské Vánoce v Karlových Varech nabídnou v příštích dnech opět bohatý program. Vystoupí žáci karlovarských škol, připravena jsou další divadelní, taneční i hudební vystoupení, každý den jsou v provozu dětské dílny. V neděli v 17 hodin zažehne třetí svíci na adventním věnci náměstkyně primátora města Hana Zemanová.

Zdroj: TZ Magistrátu města Karlovy Vary

LPP


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·