Absence Pavla Horvátha byla znát, přiznává Václav Procházka

04.03.2013 16:10

V 66. minutě utkání zaburácela Doosan Aréna nadšením. Viktoriánům se totiž podařilo vstřelit vyrovnávací branku, která měla, jak následné minuty ukázaly, cenu jednoho bodu do prvoligové tabulky. „Ocitl jsem se sám na přední tyči za obráncem. Ve výskoku jsem to dobře trefil pod břevno. Rozhodně to bylo lepší zakončení než v Brně,“ popisuje svůj zásah Václav Procházka.

„Od prvních minut bylo vidět, že to bude hrozně těžký zápas, protože jsme těžko hledali mezery v soupeřově obraně. Dobře nás napadal a vykrýval prostory, takže už naše rozehrávka zezadu byla těžší. Vydrželi s námi takto běhat a dobře se vracet za balón dlouho. Bohužel jsme na začátku první půle inkasovali a tím jsme si to ještě znepříjemnili. Naštěstí jsme si poté pomohli standardkou a vstřelenou brankou. Poté jsme měli více šancí a závarů, protože soupeř nemohl takovýto styl hry praktikovat celý zápas,“ hodnotí střetnutí. „Bohužel jsme nevyužili žádnou příležitost a nedařilo se nám vstřelit branku, která by znamenala, že by to soupeř musel trošku otevřít a nejenom bránit, i když se mu to vyplácelo. Museli jsme si dávat pozor i dozadu. Každý útok Baníku byl nebezpečný a měli jsme v závěru i štěstí. Hráli jsme vabank a soupeř nakonec mohl v poslední minutě přidat i gól,“ dodává.

V nedělním klání se také projevila absence nachlazeného Pavla Horvátha. „On dokáže při rozehrávce vždy něco vymyslet. Nám proti Ostravě něco překvapivého chybělo. Pavel je také u všech našich standardek. Určitě byla jeho ztráta znát a doufám, že bude moci do příštího zápasu nastoupit,“ přeje si.

Proti Ostravě svedl „Prochy“ také nespočet soubojů s Milanem Barošem, největší zimní posilou Baníku. „Je opravdu nebezpečný. Není to jenom o jeho rychlosti, ale i souboje s ním jsou dost tvrdé. Dokáže si pokrýt dobře míč a moc často ho neztrácí. Pro Ostravu je určitě platným hráčem,“ říká na adresu ostravského útočníka stoper Viktorie.

 

 

Zdroj: www.fcviktoria.cz

 

(MR)

 


Dnes je

kalendář jmen

 Seznam 

 ZDRAVOTNÍCH

POHOTOVOSTÍ 

Plzeňský kraj

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·

Reklama

Barevná škola v zeleném údolí
Truhlařina je voňavá práce
Absolventi technických oborů se o práci bát nemusí
Jak si usteleš, tak si lehneš!
Úspěch založený na kvalitě

· · · · · · · · · · · · · · · · · ·