Dopravní podnik obhájil první místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2024

Je nám velkou ctí vám oznámit, že jsme již druhým rokem po sobě získali prvenství v prestižním ocenění jako Zaměstnavatel roku regionu do 500 zaměstnanců v Karlovarském kraji. Toto významné uznání potvrzuje naše trvalé úsilí o vytváření podporujícího a inspirativního pracovního prostředí, které umožňuje našim zaměstnancům dosahovat jejich plného potenciálu. V kategorii do 5 000 zaměstnanců v našem kraji získala prvenství společnost Mattoni 1873, která se rovněž v posledních letech pravidelně umisťuje na medailových příčkách.

Soutěž Zaměstnavatel roku každoročně hodnotí společnosti na základě široké škály kritérií včetně pracovních podmínek, zaměstnaneckých výhod, kariérního rozvoje a firemní kultury. Obhájení prvního místa je důkazem našeho nepřetržitého závazku k inovacím, rozmanitosti a udržitelnosti v pracovním prostředí.

„Jsme nesmírně hrdí na to, že jsme opět oceněni jako Zaměstnavatel roku. Tento úspěch je odrazem neúnavné práce a oddanosti našich zaměstnanců, kteří každý den přinášejí do naší společnosti energii, kreativitu a odhodlání,“ uvedl Jiří Vaněček, předseda představenstva. „Toto ocenění je pro nás motivací k dalšímu zlepšování a inovacím v našich pracovních procesech a kulturách.“

Místopředseda představenstva Lukáš Siřínek, dodal: „Obhájení tohoto ocenění je důkazem naší dlouhodobé strategie zaměřené na péči a rozvoj našich zaměstnanců. Věříme, že investice do našich lidí je klíčem k úspěchu celé společnosti. Budeme pokračovat v implementaci inovativních HR programů a iniciativ, které podporují rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, profesní růst a celkovou spokojenost našich zaměstnanců.“

„Získání a obhájení ocenění Zaměstnavatel roku je pro nás významným milníkem a motivací k dalšímu zlepšování. Děkujeme všem našim zaměstnancům za jejich tvrdou práci a oddanost, které nás dovedly k tomuto úspěchu,“ uvádí Lubomír Kovář, první náměstek primátorky města Karlovy Vary.

Akci organizuje Klub zaměstnavatelů, který se snaží touto cestou ukázat význam oblasti řízení lidských zdrojů. Hodnocení probíhá mezinárodně uznávanou metodikou společnosti PricewaterhouseCoopers, zvanou Saratoga, která umožňuje srovnání různých typů podniků s často velmi odlišným zaměřením. Metodika se zaměřuje na celkem 14 významných oblastí péče o zaměstnance, jako jsou odborná školení, celkové náklady na vzdělávání, investice do aktivit společenské odpovědnosti nebo výše ohodnocení.

Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s.


Zdroj:

Jiřina Pousková
MARKETINGOVÁ MANAŽERKA
dpkv.cz