Jaké podzimní a zimní trendy budeme potkávat tuto sezónu na ulicích?

Zajímá vás, jaké módní barvy a trendy budeme vídat na podzim a v zimě? Možná vás překvapí, že to nebude rozhodně žádná nuda. Pozornost můžete zaměřit na tlumenější odstín třešňově růžově, metalické odstíny, které můžete obléct od hlavy po paty. Nouze nebude ani o praktické kabelky do ruky.


Třešňově růžová
Není již žádným tajemstvím, že třešňově růžová barva pronikne v této sezóně do světa módy. Růžová byla vždy uctívána jako výrazná barva k jakémukoliv oblečení. S ochlazením přichází tlumenější odstíny třešňově růžové. Srdce milovnic růžové barvy tak mohou plesat. Navíc kombinace růžové a černé je velmi elegantní.

„Mezi letošními MUST HAVE kousky bude rozhodně ty v třešňově růžové barvě. Růžové šílenství jsme zažili v létě, kdy do kin vtrhl film Barbie. A není proto divu, že růžová jen tak na ústupu nebude, jen se přesune do tlumenějších odstínů. Tato barva vynikne perfektně na vestě nebo bundě v kombinaci s černou nebo džínovinou,“ říká Tomáš Žaloudek, zástupce módní značky Jott pro český trh.


Neutrální tóny

S neutrálními tóny pravděpodobně nikdy neuděláte chybu. Jsou vždy elegantní a nadčasové. Tyto odstíny hravě unosíte i v chladnějších měsících. Ač se mohou zdát jako výhradně letní odstín, opak je pravdou. Pokud je namícháte správným způsobem a doplníte například o zlaté doplňky, můžete být hvězdou i v zimních dnech.


Metalické odlesky
Spojujete si metalické odlesky hlavně se silvestrovskou nocí a karnevalovými outfity? Pak se zdá, že letošní sezónu se tyto typické barvy přesunou i do každodenní módy. Upřednostňujete-li tlumené prvky a minimalistický styl, přidejte do svého outfitu alespoň jeden lesklý prvek, například metalickou bundu, stříbrnou kabelku nebo blyštivé náušnice. Pokud patříte mezi extravagantní ženy a chcete být nepřehlédnutelná, pak vsaďte na total look od hlavy až k patě.


Stylové a praktické kabelky do ruky
Malá, lehká, stylová a trendy. Přesně tak by měla vypadat kabelka do ruky, která je skvělým módním doplňkem a zároveň plní svoji funkci. Tyto kabelky jsou ideální třeba do restaurace či na jakoukoliv společenskou událost. Většinou mají čtvercový či obdélníkový tvar a disponují jedním nebo dvěma uchy a delším odpojitelným řemínkem. Potrpíte-li si spíše na trendy pak, můžete zvolit dostupnější kabelky z umělé kůže. Dáváte-li ale přednost kouskům, které chcete nosit roky, pak zvolte jednoznačně ty kožené.

„Tyto kabelka jsou ideální, pokud jste elegantně oblečená či charakter události je něčím výjimečný. Tímto stylem dodáte outfitu nejen dávku elegance, ale zároveň se budete cítit jako pravá dáma. Důraz bychom měli klást také na materiál kabelky. Pokud plánujeme zainvestovat pak rozhodně doporučuji vybírat kousky z pravé kůže, které při správné péči vydrží léta. Pokud patříte mezi milovnice přírody a ekologie, pak rozhodně můžete vybírat i tady. Kousky jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů, a přesto jsou stylové a unikátně navržené. Díky tomu, že kabelky mají většinou už i delší popruhy, tak je možné je nosit i jako crossbody. Jsou to vlastně takové kabelky 2v1,“ říká Martin Kůs, spolumajitel a šéfdesignér české módní značky Vuch.


Zdroj:

Klára Procházková

ASPEN.PR s.r.o.
www.aspen.pr