Jsou sexy a mají vliv i na zdraví spermií, aneb proč by měli pánové nosit trenýrky

Střih spodního prádla má vliv nejen na to, jak se ve spodním prádle cítíme a vypadáme, ale může mít vliv i na zdraví. Názorným příkladem jsou trenýrky, které by měly mít své právoplatné místo v pánském šatníku, protože přinášejí řadu benefitů, které pánové při jejich nošení jistě ocení.

Podporují zdraví spermií
Je všeobecně známo, že varlata potřebují přibližně o 4 °C nižší teplotu, než jakou má tělo. Jedině tak totiž může za optimálních podmínek probíhat spermatogeneze neboli tvorba spermií. A právě z toho důvodu je důležité upřednostnit trenýrky před těsnými slipy, které mohou způsobit nevhodné přehřívání. Dokonce i mnozí lékaři mužům, kteří řeší zvýšení plodnosti, doporučují nosit trenky a upozorňují na možnou souvislost slipů s poklesem kvality spermatu.

„Pánské trenky, a obzvlášť trenýrky ze 100% bavlny, jsou pro každodenní nošení ideální, protože jsou volné, vzdušné a prodyšné. Jsou tak příjemné na nošení a prospívají i zdraví. Bavlněné a saténové trenky navíc neškrábou ani nezpůsobují svědění, což je pro výsledný komfort při nošení též důležitým aspektem,“ říká Adam Rožánek, zástupce značky Styx.

Zaručují celodenní pohodlí
Pokud zvolíte správnou velikost trenek a materiál, dočkáte se extrémního pohodlí po celý den. Pánské trenky jsou navíc v pase obvykle vybaveny dostatečně silnou a pružnou gumou v tunýlku, takže se přirozeně přizpůsobí tělu, neškrtí, a zároveň zabraní nechtěnému posunu při pohybu.

Jisté je také to, že se díky kvalitním a pohodlným trenkám budete cítit lépe. Když totiž spodní prádlo škrtí nebo škrábe je pochopitelné, že klesá i dobrá nálada.

Umožňují volnost pohybu
Pánské trenky mají volný střih a mnohdy i krátký rozparek na nohavičkách. To znamená, že v trenkách se lépe hýbe. Ať už v nich budete odpočívat na gauči, půjdete se proběhnout do parku nebo se v nich rozhodnete trhnout osobní rekord na bench pressu, trenky vás nikdy v ničem nebudou omezovat. Hodí se tak při každé příležitosti i na jakýkoliv sport, nevhodné jsou pouze pod upnuté elasťáky.

Jejich střih nevychází z módy
Střih pánských trenýrek nikdy nevyjde z módy, pro svou pohodlnost jsou oblíbené již po několik generací. Pouze se vyvíjí jejich střih, který je v současné době více vypasovaný a propracovaný, takže nikde zbytečně neplandají a pánové se v nich nejen cítí pohodlně, ale navíc jsou i sexy. Ani výběr dezénu dnes už není jen o pruzích všech velikostí. Současné trenýrky se vyrábí v celé paletě barev a v mnoha vzorech. Výjimečné už nejsou ani trenýrky s vtipným motivem. Stejně tak se změnily materiály a místo nepříjemného plátna je na výběr ze 100% bavlny, saténu a dalších tělu příjemných látek. Trenýrky jsou zkrátka nestárnoucí a vždycky si najdou cestu do pánské skříně.

Sluší všem
Další výhodou klasických trenýrek je, že sluší každé postavě. „Nohavička volně kopíruje linii stehna, švy zaručují pohodlný sed a lehce přiléhavá látka v zadní části poskytuje pěkný pohled na pánský zadek. Zvolit je proto může naprosto každý. Trenýrky jsou dostupné dokonce i v nadměrných velikostech. A pokud se vaší partnerce budou zdát málo přitažlivé, vždycky můžete zvolit stylové trenky Styx, které mají unikátní design,“ uzavírá Adam Rožánek.


Zdroj:

Šárka Lachoutová

www.aspen.pr